2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آدرس یا شماره تلفن مطبشو نداری؟

ببین تلفنی نوبت نمیده حضوری باید بری بعدم اینجوریه از صبح میری میشینی همون روز سونو میشی.چهارراه گلسار دقیقا بغل اداره ی کار.همه ی دکترای رشت قبولش دارن خیلی دقیقه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
ببین تلفنی نوبت نمیده حضوری باید بری بعدم اینجوریه از صبح میری میشینی همون روز سونو میشی.چهارراه گلس ...

سیمین آزاد بخش تو رشت بهترینه

میشه واسه مشکلی که دارم یه صلوات بفرستین😘🙏
ببین تلفنی نوبت نمیده حضوری باید بری بعدم اینجوریه از صبح میری میشینی همون روز سونو میشی.چهارراه گلس ...

ممنون از اطلاع رسانیت. دکتر طلوع نوبت شنبه داشت منتها من هفته سی ونهم مشکوک به نشتی کیسه آب.فردام تعطیله ماندم چه کنم

2740
ممنون از اطلاع رسانیت. دکتر طلوع نوبت شنبه داشت منتها من هفته سی ونهم مشکوک به نشتی کیسه آب.فردام تع ...

الان برو شاید انجام بده برات پذیرش عصر هم دارن از ساعت ۳ ببعد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
سیمین آزاد بخش تو رشت بهترینه

آره واقعا.ازهمه جای گیلان توصیه ش میکنن

ممنون از اطلاع رسانیت. دکتر طلوع نوبت شنبه داشت منتها من هفته سی ونهم مشکوک به نشتی کیسه آب.فردام تع ...

اگه تشخیص دقیق میخوای پیش آزادبخش برو.امروزم انجام ندا برات نهایتش بگه پس فردا بیا

ببین اگه می خوایی جز نفر اول بری داخل صبح ساعت هفت برو رو درش اسم بنویس تونستی شوهرتو بفرس هرچه زودتر بهتر بعد خودت نه اونجا باش یه ساعته کارت تموم میشه بعدازظهرم ساعت یک برو اسمتو بنویس رو کاغذ خودتم سه اونجا باش فوری راه میندازتت بداخلاقن ولی تموم میشه 

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2706