2733
2734
عنوان

جراحی لیفت سانترال لب 💋

| مشاهده متن کامل بحث + 129696 بازدید | 190 پست
دکتر شبنم شادابی عزیزم.  خیلی کارش خوبه . دوستم رفته پیشش و خیلی راضیه از کارش  متخصصه و ...

من هم دکتر شادابی رو میشناسم من برای جراحی بینی رفتم پیش ایشون و خیلی فاصله لب و بینیم زیاد بود و همزمان با جراحی بینی سنترال لب هم انجام دادم و خداروشکر خیلی راضیم هم لب هم خوب شده و هم اینکه از فرم بینیم راضیم واقعا خیلی خوبه 

من هم دکتر شادابی رو میشناسم من برای جراحی بینی رفتم پیش ایشون و خیلی فاصله لب و بینیم زیاد بود و هم ...

سلام وقتتون بخیر . من تازگی پیج دکتر شادابب رو دیدم میخوام برای سانترال برم پیشش . شما الان راضی هستی؟جای بخیه چطوره؟خیلی مردد هستم برم یا نه😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی پیش دکتر شبنم شادابی سانترال لب انجام داده؟ من می خواستم انجام بدم که همه مطبا رو به خاطر کرونا ...

سلام شما رفتی برا سانترال؟منم میخوام برم مطبشون بازه استرس دارم برم ولی افتاده تو مخم که برم🥴🥴

خیلی طول میکشه تا بره، الان ۵ ماهه عمل کردم کم شده اما هست، مثل بقیه بخیه ها زمان میبره تا محو محو ب ...

آره دقیقا باید حتما از روز اول که بخیه ها رو میکشی از ترمیم کننده اونم یه ترمیم کننده درست حسابی استفاده کنی که جاش نمونه .. معمولا برند های فرانسوی خوبن .. من دختر داییم پیش دکتر شبنم شادابی این عمل و انجام داد و خیلی هم راضی بود . عمل لیفت سانترال لب 

2728
سلام منم دوس دارم انجام بدم امابین روشهای لیفت نمیدونم کدوموانتخاب کنم

من لبم فرمش خوب بود فقط زیاد با بینی ان فاصله داشت و با ژل و اینا درست نمی شود دکتر امیر رضا معتبر بهم پیشنهاد داد که سانترال لب کنم و خیلی خوب شده فرم لبم و به صورتم میادش 

09129219406 شمارش رو واسه مشاوره گذاشتم 

2740
سلام خوبی؟ من میخام عمل سانترال لب انجام بدم. سال دیگه هم عروسیمه. حدودا مرداد شما پیش کی رفتید؟ راض ...

من برای سانترال لب دکتر معتبر رو بهتون پیشنهاد م یکنم ایشون تو این عمل خیلیل معروفن چون لب عضو حساسیه نباید دست هر کسی بدی این عمل مهم هم پای سلامتی ت درمیونه هم زیبایی ت پس مراقب باش دکتر خوب یرو انتخاب کن که حداقل یه تعداد عمل های موفقیت امیزی در این زمینه دشاته باشhttp://dr-motabar.com/فرمدهی-دائمی-لب-با-سانترال-لب/دکتر معبتر تو سایت در این مورد هم یه مقاله خوب داره می تونید بخونیدش.