2733
2734
عنوان

شوهر خود خواه

325 بازدید | 28 پست

سلام خیلی عصبانی هستم امروز مادر شوهرم نذری پذون داره شوهرم منو از صبح زود وادار کرده که زود باش بریم کمک مامانم بر داشته مارو اورده اینجا کزت بشم کار کنم حالا داییم از کربلا اومده فردا مامانم میخواد بره دیدنش به منم گفت برید دیدن داییت زشته حالا هر چی به شوهرم میگم فردا بریم دیدن داییم میگه من نمیام تو با بابات برو بهش میگم من امروز به خاطر تو اومدم اینجا تو هم به خاطر من بیا زشته مامانم ناراحت میشه میگه من نمیام

تو برای من همه غرورمی من غرورمو رها نمیکنم

همه اینا به کنار ولی اگه داری مث کزت کار میکنی چجوری وقت کردی تاپیک بزنی؟🤔

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو دیدن داییت بگو شوهرم حالش خوب نبوده معذرت خواهی کرده نتونسته بیاد سرما شدید خورده 

اخه زشته مامانم که میفهمه 

2738
نیام باهاش قهر میکنه محل نمیده تا یه مدت اعصابم و خورد میکنه بعدم یه تلافی کنی هست که نگو

الان بگید چکار کنم مامانم و داییم ناراحت نشن 

همه اینا به کنار ولی اگه داری مث کزت کار میکنی چجوری وقت کردی تاپیک بزنی؟🤔

منم از وقتی اونطوری گفت دیگه نشستم

الان بگید چکار کنم مامانم و داییم ناراحت نشن 

نمیتونی کاری کنی که هیچکس ناراحت نشه 

زیادی رو دادی به شوهرت یک شبه که عوض نمیشه .

فعلا فردا رو خودت برو هرکس گفت فلانی کجاست بگو زیرسایه تون و حرف رو عوض کن بعدا یه فکری به حال خودخواهیش بکن

حال متکلم از کلامش پیداست
2706