2737
2739

صب استفاده کردم بعد یه نیم یه هاله ک فقط خودم میبینم افتاده 

نمیدونم شایدم اشتباه میکنم

ولی شنیدم روژان دقتش پایینه هاله نمیزنه

ممکنه منم باردار باشم ۲۷ سیکلمه

خانومای با تجربه جواب بدین لطفا😔

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب مدیکورم امتحان کن عزیزم 

گفتم مدیکورا بزارم تا از موعدم بگذره بعد بزنم

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

بچه ها كسي از شما بوده كه ساعت ديگه اي غير از اول صبح بي بي چك گذاشته باشه؟ غلط در مياد؟

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2740
خب علم غیب که نداریم بزار تا بگیم 

اخه اصلا مشخص نیس فقط خودم از نزدیک میتونم ببینم

بچه ها كسي از شما بوده كه ساعت ديگه اي غير از اول صبح بي بي چك گذاشته باشه؟ غلط در مياد؟

من هر ساعتی بوده گذاشتم درست درومده   

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
2706