2733
2739
عنوان

ساک حاملگی 11 میلی جواب فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 39081 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. من هفته 7 رفتم سونو فقط یه ساک حاملگی بود در حد 5 هفته. و دکتر گفت جنین ندیده گفت دو هفته دیگه بیا . تازه سونو واژینال بود. من خونریزی و لکه قهوه ای دارم کمی هم لخته قهوه ای کهنه میاد. درد ندارم. قرص آسپرین و شیافت دیکلوفنات داده !خیلی گریه کردم مردم از ناراحتی کسی هست به من کمک کند.
If there is a will, there is a way
سلام گلشیفته جان منم دقیقا همین مشکل رو دارم توی هفته هفت رفتم ولی گفت ساک حاملگی در حد 5 هفته ست و جنین رشد نکرده حالا البته گفت 2 هفته دیگه برم اما نه خونریزی دارم نه لک .. نتیجه سنوی بعدی شما چی شد من دارم دیوونه میشم از استرس
2731
سلام به مامانای نگران منم دیروز رفتم سونو واژینال و ساک حاملگی بدون جنین دیده شد .. اما دکتر گفت تا دو هفته دیگه صبر می کنیم انشاله جنین تشکیل بشه .. یعنی باید تا 16 تیر صبر کنم .. برام دعا کنید.. شایلان مامان مهنا جان .. از شما چه خبر برای شما چه اتفاقی افتاد حاملگی پوچ بود یا نه ... ؟!! التماس دعا از همه مامانا
برای بغل کردنت لحظه شماری میکنم فرشته ی مامان
سلام دوستان گفتم نتیجه خودم رو اینجا اعلام کنم چونکمعمولا اینجا فقط بحث مطرح میشه اما کسی نتیجه رو اعلام نمیکنه من دیروز رفتم سنو گرافی و هم جنین رو دیدند هم صدای قلب کوچیکش رو شنیدیم و دکتر گفت که 7 هفته و 1 روزمه .. من روز 27 خرداد به دکتر الماسیان در بیمارستان مهر مراجعه کرده بودم برای اولین سنو گرافیم .. با توجه به رمان شروع پریود قبلیم )که البته به درستی روزش رو به یاد نداشتم چون در اسباب کشی بودم ) می باستی در هفته 7 می بودم اما خودم مطمئن بودم که لقاح دیر تر لوده چون در زمان تخمک گذاری همسر در سفر بود و فقط در پایان سیکلم رابطه بدون محافظت داشتیم که می تونست منجر به این اتفاق خوشایند بشه .. دکتر الماسیان تمامی همراهان من رو که شامل همسرم مادرم و مادر شوهر و خاله های همسرم بودند رو به داخل اتاق راه داد و بلا فاصله بعد از اینکه دستگاه رو روی شکم من گذاشت با نهایت بی رحمی جلوی اونوهمه آدم مشتاق که در خال فیلم گرفتن از من بودند گفت که بچه ات مرده و تو باید خونریزی داشته باشی جنینت در 5 هفته رشدش متوقف شده و تشکیل نشده در مقابل چشمهای حیرت زده و اشک آلود من گفت که این چه قیافه ایه پسر 18 ساله که نبوده حتما مشکلی داشته که نمونده و به بقیه گفت که فیلم نگیرید حالا.. کاملا جریان دو تراژیک کردند همون موقع همسر من که توی این مدت فکر میکنم بیشتر از یک پزشک زنان مقلات انگلیسی و فارسی در مورد بارداری و تمام موارد زنان خونده بود گفت که ما لقاحمون دیر بوده و جوابbhcg از 2 هفته پیش تا به الان افزایش 85 % داشته و ممکنه که زمان تخمکگذاری همسرم دیر بوده باشه .. که دستیار دکتر گفت پس 2 هفته دیگه تکرار کنید .. من تمام این ماجرا رو تعریف کردم برای تمام مامان های نگران چون تمام احساستون رو درک میکنم و این 10 روز که بر من گذشت با اینکه از همه چیز مطمئن بودم واقعا مثل کابوس بود چند تا نتکه: یکی اینکه دکتر الماسیان در عین معروفیت در تبحرش در سنو گرافی بارداری با تشخیص زود هنگام و اشتباهش روزهای خوب بارداری من رو کابوس کرد و جای تاسف است برای ایشون در همچین جایگاهی که نظر قطعی و نادرستشون رو با چنین صراحتی اعلام کردند .. پس من رفتن پیش ایشون رو توصیه نمیکنم دوم اینکه زود به سنوگرافی نرید اگر دلدرد های شدید و یا لکه بینی و یا تب ندارید .. اگرم رفتید در صورتی که علائم سقط رو ندارید و هنوز علائم بارداری رو دارید صبر کنید با امید .. امیدوارم که همه نی نی های سالم و زیبا به دنیا بیاریم
2738

توروخدا یکی جواب منو بده.......من هفته ششوم بارداریم امروز سونو رفتم گفتن جنین نیس فقط ساک حاملگیه سونو رو برا دوهفته دیگه گفت بیا احتمال داره دوهفته دیگه جنین تشکیل بشه 

البته من 4/7دوباره بارداری پوچ داشتم اولین دوره پریودم به طور ناخوداگاه دوباره باردارشدم ک الان شش هفتمه ......تو روخدا یکی جواب منو بده از استرس دارم میمیرم ممنون میشم   

سلام به همگی من ۵هفته و ۴ روز که باردارم امروز سونو رفتم گفت ساک هست ولی جنین نداری دکتر سونوگرافی گفت باید سقطش کنی فقط یک درصد امکان داره تو یه هفته جنین رشد کنه به نظرتون امکان داره جنین رشد کنه تا فردا که برم پیش دکتر خودم دیوونه میشم

سلام به همگی من ۵هفته و ۴ روز که باردارم امروز سونو رفتم گفت ساک هست ولی جنین نداری دکتر سونوگرافی گ ...

سلام شما نتیجه چی شد؟ منم رفتم سونو گفتن ۵هفته اس ساک تشکیل شده اما نگفتن که جنین هست یا نه. معمولا اوایل فقط ساک تشکیل میشه دیگه

من وقتی ۶هفته بودم خیلی درد تو شکم داشتم و لکه شدم برا همین رفتم پیش دکتر فرستاد برا سنو وقتی رفتم بهم گفت که ساک تشکیل شده و جنین توش نیس خیلی ناراحت شدم چون بعد ۳سال داشتم بچه دار میشدم خیلی خوشحال بودم ولی با جواب سنو خیلی ناراحت شدم بیشتر اطرافیان میگفت پوچه و با لکه هات بچه ات سقط میشه وقتی از ابجیم پرسیدم اونم گفت منم برا بچه دومم ی هفته لکه شدم رفتم سنو تو هفته ۶ بهم همینو گفتن گفتن برو سقطش کن ولی نرفتم و لکه هام خودش از بین رفت و بچه ام تشکیل شد یکم خیلم راحت شد و از استرسم یکم کم شد حالا خودم بعد ۱۵روز رفتم سنو ۸و هفته و ۳ روز داشتم بچه ام هم سالم بود هم ضربان قلبشم منظم میخوام به همه مادرایی که نگرانن خیالشون راحت باشه ان شاالله تو هفته ۸ بچه تشکید میشه این دکترا ادمو خیلی میترسونن من خودم دختر عمه ام ماما ازش که پرسیدم خیلی منو ترسوند گفت بچه حتما تو ۶هفته و ۳ روز تشکیل میشه ولی اگه تا حالا تشکیل نشده از این به بعدم تشکیل نمیشه باید سقط کنی ولی خداروشکر الان تو هفته دهم بارداریمم وخیلی خوشحالم استرس نداشته باشین مامانا 

2706