2737
2739
عنوان

بتای مثبت وسط سیکل

207 بازدید | 11 پست

. من دوساله تو اقدامم. قرار شد بالاخره برم iui نه شوهرم نه من هیج مشکلی نداریم. عکس رنگی همه چی رفتم هیچ مشکلی نیس. منم هربار تخمکگذاریمو احساس میکنم درد شبیه پریودم میاد شکمم. ماه پیش که پریود شدم روز یازدهم بود دردش اومد با خودم گفتم درد تخمکه. اما بعدش شدید شد سمت راست تخمدانم. جوری که گفتم میمیرم.با اورژانس رفتم بیمارستان. بعداز آزمایش بارداری بتام 400 شد. خونریزی نداشتم فقط لکه بینی.تو سونو هم فقط مایع لگنی دیده شد. تو بستری حالم بهتر شد. دکتر گفت احتمال خارج رحمه. کوچیکه و جذب میشه نیاز به عمل نیست ولی تحت نظر بودم. الانم گفته تا سه ماه پیشگیری کنم نتونستم iui هم برم. سوال من اینه آخه چطور ممکنه روز یازدهم معلوم بشه خارج رحمی من نمیخوام پیشگیری کنم.چون باور نمیکنم حامله لوده باشم چون پریود شدم اونم به وقتش. بنظرتون علتش کیست فولیکولی میشه؟تو سونو هیچ کیستی دیده نشد.تو نت هم خوندم کیست فولیکولار خود به خود از بین میره.میگم شاید بخاطر اونه باردار نمیشم.بتام هم چهار روز دیگه که مرخص شدم منفی شد

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دو سه روزی فقط لکه بینی  تو بیمارستان داشتم. کیست بتارو مثبت نمیکنه؟آخه تو نت خوندم کیست فولیکولار مثبت میکنه

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 

منم خارج رحم داشتم  علائمت کاملا خارج رحم بوده  طبق دستور پزشک برو جلو

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
منم خارج رحم داشتم  علائمت کاملا خارج رحم بوده  طبق دستور پزشک برو جلو

آخه روز یازدهم بودم.من کی حامله شدم؟ یعنی از ماه قبل بوده؟

ستاره جون شما عمل شدی؟بعد چند مدت اقدام کردی و حامله شدی؟

2738
آخه روز یازدهم بودم.من کی حامله شدم؟ یعنی از ماه قبل بوده؟

اره  ماه قبل بوده  چون تو خارج رحم گاهی خیلی رشد نمیکنه    خونریزی هم داشتی  تیترت هم خیلی بالا نرفته و خیلی رشد نکرده  بروو خدا رو شکر کن   من لولمو برداشتن  

اصلا با لوله هات ریسک نکن   صبر کن

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
ستاره جون شما عمل شدی؟بعد چند مدت اقدام کردی و حامله شدی؟

من لولم برداشتن  ماه سوم اقدام باردار شدم  معجزه شد  

ربطی به خودم نداشت  

یک سالو خرده ای بعدش حامله شدم 

خدارو شکر عزیزم موقع زایمانت مارو فراموش نکن و دعامون کن. خیلی از کیست و اینا میترسم نمیدونمم دلیلش چی بود با عقلم جور درنمیومد میگفتم دکترا از خودشون میگن که دس به سرم کنن گفتن سه ماه پیشگیری کن. برا همین نمیدونستم پیشگیری کنم یا نه

شوهرمم بیشتر وقتا خونه نیست نمیتونم برا هر سوال و کاری زود زود برم دکتر تنهایی هم نمیتونم😢