2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر منم یکسال و شیش ماهشه همه میگن بگیرش خودم دلم نمیاد

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...
من قط نکردم....الان تو فکر گرفتنشم کلا 1سال و 8ماهشه شده تازه.نمیدونم ماه بعد بگیرم یا بزارم تا دو ...

از وقتی که وزنشون به. هفت کیلو میرسه یعنی حدود 6ماهگی دیگه میشه قطعش کرد

هشت ماهش تموم شده

عزیزم الان که خیلی زوده

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...
2738
نه دیرم هست 5تا دندون داره شیر شب دندوناشو داغون میکنه اخه اینا از گشنگی بیدار نمیشن به خاطر وابستگی ...

ماشالااااا ۸ ماهشه ۵تادندون داره؟؟؟؟ایووول

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

دختر منم ۴ماه و نیمه..هر دوستعت پامیشه نیم سااااعت شیر میخوره میخوابه...من تا بیاد خوابم ببره نوبت شیر دهی بعدیه😓

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
چندبار بیدار میشه؟

یه بار تو طول شب

2706