2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه تا مدارس ابتدایی خوب من رفتم برای پرس و جو اصلا سه ماهه ی دوم و سال بعدش ثبت نام می کردن قانون ...

می دونی به خود بچه بستگی داره ...پسر من که کلا خودش نیمه دومیه ولی پارسال خیلی بد می فت مهد ولی امسال که میره پیش دبستانی خیلی دوسداره...یعنی اگه نیمه اولی بود و میخواست پارسال بره پیش دبستانی واسم خیلی سخت بود

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
2728

چرا دیر بره آخه .پسر من نیمه اولی هست امسال هم رفته کلاس اول اتفاقا ریزه میزه هم هست .اما از نظر هوشی خدا رو شکر عالیه .معلمشون بهش میگه دانشمند کلاس.اصلا نترس 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

دغدغه ی منم خست این موضوع پسرم شیطون میترسمم حس میکنم آمادگی نداره سال بعدبره 

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت

چه اشکال داره بچه یه سال هم بیشتر بچگی و بازی کنه؟

مثلا چه مشکلی میخواد پیش بیاد که بعضی ها میگن عقب میفته از بقیه؟!! از چی میخواد عقب بیفته؟!! 

بالاخره همه بچه ها بزرگ‌میشن و میرن مدرسه ولی دیگه اون دوران بی دغدغگی کودکی شون برنمیگرده

اتفاقا میگن بچه های نیمه دوم هم از نظر بدنی هم ذهنی آماده تر هستن واسه مدرسه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738
[QUOTE=72959804]دو سه تا مدارس ابتدایی خوب من رفتم برای پرس و جو اصلا سه ماهه ی دوم و سال بعدش ثبت ن ...

واقعا از چی عقب میوفته قراره چه اتفاقی بیفته

از گرونی و کنکورو بیکار بودن و شوهر کردن عقب میوفته

واقع نظر منم همینه 

والا مگه‌میخوان اتم بشکافن که عقب بیفتن از بقیه😀

تو این یه سال هم که وقت داری باهاش کارهای هنری بکن 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

عزيز من بايد تو سال 98 بفرستيش پيش دبستاني و 99 هم مدرسه طبق قانون

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706