2737
2739
عنوان

اى كاش اونقدرى صبر و انرژى داشتم اين و به همه ميگفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 54 پست
چه دکتر فهمیده ای  گوش نکن منم مادر شوهرم برای بچه دوم خیلی فشار میاره منم همیشه خیلی محکم میگ ...

مادرشوهرم دو روز پيش خونمون بود 

ميگه يه دختر دارى يه پسر هم بيار جور بشن😒😒😒

🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به منم مدام میگفتن بچه بیار چرا حامله نمیشی آخر اینقدر اعصابم خورد شد گفتم به کسی ربطی نداره که چرا من بچه نمیارم خودم و شوهرم اینقدر عاقل هستیم که خودمون واسه زندگیمون تصمیم بگیریم شماها اگه خیلی علاقه به بچه دارین اینقدر بچه بیارین که بتونین یک مهد کودک باز کنین کاری به من نداشته باشین حواستون به زندگیه خودتون باشه

حرف دل منو زدی !!!

اتفاقا دیشب داشتم به همین موضوع فکر میکردم 

منم یه دختر دارم که یک سال  و نیمش هست 

باور میکنی هر روز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هر روز شوهرم میگه یکی دیگه بیار !!!!!!!!!!!!!!!

واقعا خسته شدم 

منو شوهرم خیلی مشکلات داریم ، از یه طرفی هم شرایط مالیمون خوب نیست از یه طرفی هم واقعا از نظر روحی نمیکشم دیگه دوست ندارم یه بچه دیگه بیارم 

چه کار کنم از دست این شوهر و اطرافیان!!!!

2742

چرا اینقدر به دیگران بها میدی؟

این دیگران بهت پول میدن؟ توی نگهداری از بچه کمکت میکنن؟ به تحصیل و آموزش بچه ات میرسن؟

اسن دیگران به جز فوضولی کردن چه کاری برات میکنن؟

یه گوشتو بکن در یه گوشتو بکن دروازه 

هر کی بچه میخواد خودش بچه بیاره ...قرار نیست تصمیم به این مهمی را بر اساس حرف های خاله زنکی چهارتا ادم کوته فکر بگیری

دخترم ميره پيش دبستانى  انقدر بدم مياد هى بهش ميگن دوست دارى مامانت نى نى كوچولو برات بياره ...

منم کلتس دومه دخترم.همه همینو میگن.اونم برنیگرده میگه خودم بسم.نمیخوام ابجی داداش.کیف میکنم😊😍😂

2740
چرا اینقدر به دیگران بها میدی؟ این دیگران بهت پول میدن؟ توی نگهداری از بچه کمکت میکنن؟ به تحصیل و آ ...

بها نميدم 

اصلا برام مهم نيست 

ولى بعضى حرف ها زور داره 

اصلا تصميم به بچه دار شدن مسئله اى بين من و شوهرم 

به هيشكى مربوط نيست كه نظر ميدن 

🧿
اى كاش مادرشوهر و زن داداش و دوست و فاميل  اين همه به هر كار آدم كار نداشتن

خوشبحالت ک فقط از قوم شوهر میگی ... من چی بگم ک مامانم از همه بدتره 😔😭😭 من همش ۷ ماهه عروسی کردم همش جلوی دیگران ب من میگه پس چرا بچه نمیاری ؟؟؟ من همش ۲۲ سالمه .. انقدر بهم گفته ک همه چپ چپ نگا میکنن فک میکنن من ایراد و مرض دارم 😭😭 من مامانمو نمیبخشم 

خوشبحالت ک فقط از قوم شوهر میگی ... من چی بگم ک مامانم از همه بدتره 😔😭😭 من همش ۷ ماهه عروسی کردم ...

از مامان شنيدن اين حرف ها زور داره 

من دخترم خيلى اذيتم كرد و الان هم اذيت ميكنه 

مامانم ميدونه چى كشيدم 

🧿

یا...

طرف اصلا نداره خرج بچه هاشو بده،

میاد پیشنهاد میده بچه هاتو با اختلاف سنی کم دنیا بیار که تنها نباشن و باهم بزرگ بشن

😒😒😒😒

خو وقتی نمیتونید از پس یکیش بر بیایید چرا دوتا یا ۳تاش میکنید ،بچه رو از تنهایی در نمیارید بلکه بچه های دیگه سَد خوشبختی این یکی هم میشن

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
2706