2737
2734

سلام من امروز این تاپیک رو دیدم

برای اسپرم ۷میلیون و واریکوسل خیلی کم آیا میشه درمان عسل و سیاهدانه ناشتا و خرما و سیاهدانه  رو فقط برای همسرم انجام بدم ؟؟؟ چون من خودم تخمک دارم و مشکلی نیست  

خودم امروز روز ۷ پریودمه خونریزیم دو روز پیش تموم شده و متفورمین هم می خورم و دکترم سینال اف داده دوتا زدم و دو تا هم باید فردا و پس فردا بزنم

ماه پیش با همین منوال ۳ تا تخمک داشتم ولی باردار نشدم که با آزمایش اسپرم متوجه شدیم مشکل جای دیگه ست

دست من سوی خداست.... آیا خدا برای بنده اش کافی نیست ؟؟؟

میخوام از فردا این ترکیبات رو درست کنم و به همسرم بدم بخوره شاید ایشالله این ماه مامان بشم 

چه ذوقی هم دارم اسم پروفایلمو گذاشتم مامان سمیه 😊😊😊

اینم یه انرژی مثبته دیگه 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شما همون دوست خواهرت رو بدید دست من اگه باردار نشد بامن من تو این چهارسال بیش از ۶۰۰ تا حاملخ ...

سلام برای افزایش سایز سینه هیچ راهی هست؟😔و اینکه چون تنبلی دارم حس میکنم موی زاعد زیر چونم دارم

ببخشین عزیزاان دستور رو میدم‌با تمام راهنماییهای که میگم مو به مو انجام بدید حتما.. شک‌نکنید ...

برای جلوگیری از بارداری به روش سنتی هم میتونید راهنمایی کنید لطفا؟؟

ببخشید یه سوال دیگه من واسه دوسین یه مقدار عسلشو زیادتر ریختم آخه خیلی گرم میشه گلو رو می سوزونه، شوشوم اذیت میشه، خودش هم مزاجش رو به گرمیه،  میشه اینطوری؟؟؟

در ضمن درخواست دوستی دادم هنوز پذیرفته نشده 😔😔😔 هم ترنم هم یسنا و هم یه ادمین دیگه اسمشو یادم نیست

کل ۱۸۵ صفحه رو خوندم ببینم که چقدر جواب داده 

خیلی امیدوار  شدم که همین ماه جواب بگیرم آخه خیلی مشکل حادی نداریم 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

2706