2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با اجازه عزیزان من برم لالا وروجکام بیدار نشن یاعلی فعلا

سلام پسرم 15 سالشه تازگی ها میگه درس که میخونم یادم میره با اینکه حفظی هاتش خیلی خوبه میخواستم بدونم چی خوبه  استفاده کنه 

آیا چای گل پرخوبه دم کنم براش بخوره 

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
2731
بیدار شدی لطفا جواب تنبلی تخمدان من هم بدید که چکار کنم  و درست که سرد کردن بیضه سرعت اسپرم زیا ...

بله درسته

مردا تو دستشویی و حمام اب گرم‌نباید بخوره به بیضه هاشون 

شلوار جین

لباس زیر تنگ 

اینا مضره

زنا برعکس اب سرد براشون ضرر هم‌باعث کیست میشه هم‌عفونت باید با اب گرم بشورن خودشون رو

درضمن یکی از عوامل سردی رحم و کیست حمام کردن در پریودیه

برا تنبلی دوسین بخور ناشتا

هیچی مثل عسل اصل نمیشه مرتب عسل اصل و سیب زنده شده به طور جداگانه بزنیل به زخمتون

سلام خانمی لطفا جواب سوال منو بدید ... سه ماه پیش رفتم سونو ضخامت دیواره رحمم 30 میلی بود دکتر قرص دوفاستون داد دو دوره مصرف کردم ولی دیگه پیگیرش نشدم . چه داروی گیاهی برا ضخامت دیواره رحم خوبه ؟  برا تنبلی تخمدان هم راهکاری بدین و همچنین برا تقویت رحم و تخمدانها ... ممنون عزیزم

من مسیر کوچه علی چپ را خوب بلد شده ام : نه بحث میکنم ؛ نه منت میکشم ؛ نه تسلیم میشوم ؛ سرم را پایین می اندازم و کار خودم را میکنم !  اگر ببینم جایی به شخصیت و ارزشم توهین می شود بدون هیچ  حرف و کنایه ای کنار میکشم . دیگر حتی به رفتارهای دیگران ذره ای اعتنا نمیکنم دلیلی ندارد برای اشتباهات و خطاهای آنها آرامش من خراب شود .. به درک که چه فکری راجع به من می کنند فکر آنها مرا خوشبخت نمیکند من برای چیزهایی که به من مربوط نیست وقتم را هدر نمی دهم . "زمان" و " افکار "من با ارزش ترین داشته های من در زندگیست به هیچ قیمتی از آنها نخواهم گذشت .. من نیامده ام بحث کنم ؛ حرص بخورم .. من به این جهان آمده ام که شاد و قدرتمند باشم ؛ من نیامده ام" غصه ی بی لیاقتی دیگران را بخورم ..."
2738
بله درسته مردا تو دستشویی و حمام اب گرم‌نباید بخوره به بیضه هاشون  شلوار جین لباس زیر تنگ ...

دوسین چیه؟ 

من مسیر کوچه علی چپ را خوب بلد شده ام : نه بحث میکنم ؛ نه منت میکشم ؛ نه تسلیم میشوم ؛ سرم را پایین می اندازم و کار خودم را میکنم !  اگر ببینم جایی به شخصیت و ارزشم توهین می شود بدون هیچ  حرف و کنایه ای کنار میکشم . دیگر حتی به رفتارهای دیگران ذره ای اعتنا نمیکنم دلیلی ندارد برای اشتباهات و خطاهای آنها آرامش من خراب شود .. به درک که چه فکری راجع به من می کنند فکر آنها مرا خوشبخت نمیکند من برای چیزهایی که به من مربوط نیست وقتم را هدر نمی دهم . "زمان" و " افکار "من با ارزش ترین داشته های من در زندگیست به هیچ قیمتی از آنها نخواهم گذشت .. من نیامده ام بحث کنم ؛ حرص بخورم .. من به این جهان آمده ام که شاد و قدرتمند باشم ؛ من نیامده ام" غصه ی بی لیاقتی دیگران را بخورم ..."
هیچی مثل عسل اصل نمیشه مرتب عسل اصل و سیب زنده شده به طور جداگانه بزنیل به زخمتون

امتحان میکنم و نتیجه رو اینجا مینویسم

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2706