2733
2734

سلام ببخشید من پنج ماه تو اقدامم ولی شوهرم متاسفانه شبای 10تا18هرماه من شیفت بودن سرکار و کلا تو این مدت تو یه شهر دیگه بودن .دو سه ماهش موقعه تخمک گذاریم اتفاقی بودن همیشه پریودیم منظمه 28روزس  .ماه پیش دکتر بهم گفت عفونت رحمی داری که دارو خوردم خوب شدم این ماه روز16پریودیم رابطه داشتم که روز17خیلی ترشح داشتم الان هشت روز میگذره از اون رابطه ولی تحرک زیاد خم راست شدن شنا کردن و.... باعث درد زیر دلم و تخمدتن راستم میشه به نظرتون هنوز عفونت دارم .چرا همیشه بعد تخمک گذاریم تا پریودی بعدیم همیشه تخمدونام کم و بیش درد دارن؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
طب سنتی اتفاقا جوابگوییش هم سریعتره هم بیشتر قدیما دارو شیمیایی نبود همین چیزا روومیخوردن‌ تو هر ...

عزیزم میشه بگی درمان ریزش شدید مو چیه ؟؟؟طبعم نمی‌دونم چیه ولی مامانم و خاله هام مو ندارن اصلا موهای من خیلی خوب بود یهو شروع شد به ریزش و سفید شدن  ارثی هست ولی کمکم کن من نمیخوام مثل مامانمینا بشم خیلی ناراحتم چی کار کنم؟؟؟؟لطفا جوابمو بده

ببخشین عزیزاان دستور رو میدم‌با تمام راهنماییهای که میگم مو به مو انجام بدید حتما.. شک‌نکنید ...

سلام من بیست روز از آخرین پریودیم میگذره و اولین باره ک ب مدت سه روز دچار لک بینی شدم در دوران عقد ب سر می‌برم و رابطه جنسی هم نداشتم علت و درمانش چیه 

علایم کیست هم ندارم

.«‏ ...و چه آرام دلت ، حضرت آرامم شد...»❤
2706