2737
2739

https://www.instagram.com/p/BnJx5S1BSL0/

وايي اين اون اوايل ك اهنگ داد بيرون اينقد چندش نبود خيلي با شخصيت بود چ موجود بيشخصيتي شده

شرف و ابرو برا لرا نزاشته 

وايي خدا😷حالم بد شد

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا اوک نیو رو نمیزاره 😐 شبکه سه

به توصیه‌ت که به یکی دیگه در مورد زوتوپیا داشتب میگفتی گوش کردم 😀

داناود کرد با گلوری عاااالی بود کارتنش 😍😍😍😍

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
بده چپ بده راست بده هر وری دلت خواست 😂😂😂😂😂😂

😅😅خيلي مضحك شده بخدا 😓😓اصن انگار از سربازي اومده چقد بيشخصيت شده

ي جا ديگه هم شلوارش و كشيده پايين دوس دخترش ليسش زده

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
2740
هلو حضراااات هلو 😒😒😒

خيلي ضايس😓😓😒تكه كلام قحطي

😅😅خيلي مضحك شده بخدا 😓😓اصن انگار از سربازي اومده چقد بيشخصيت شده ي جا ديگه هم شلوارش و كشيده پا ...

وااااااای😱😱😱😱😱

برای اینکه منم نی نی دار بشم دعا کنید. خدا حاجت قلبی همتون رو بده
به توصیه‌ت که به یکی دیگه در مورد زوتوپیا داشتب میگفتی گوش کردم 😀 داناود کرد با گلوری عاااالی بود ...

عهههههه   انیمیشن فوق العاده ایه فک کنم اسکار گرفت   خب الهی شکر   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

😒😒😒😒😒 نمیدونم چرا گفتی لره بعد فیلمو دیدم یاد خواهر شوهرم افتادم اونم سبک و بی حیاس😒البته لرای عزیز دل بهتون برنخوره ها بد برداشت نکنید😙😙

❤Rühümünşevģine íhťiyâjivâr💜