2733
2734

واقعا کار زشتیه در مورد چیزای خصوصی زندگیشون میگن من اصلااا دوست ندارم واقعا زشته 😑🙄

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میترسم دفعه ی بعدی خود بامدادو بترکونن بگن این سردستشونه هی جمعشون میکنه  دور هم  از بیخ و ...

😆😁😂😂😂😂😂

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2731
از وقتی تاپیک بسته شده من حالم خیلی گرفته شد

تو که خودم فیلم پیشنهاد میکردی به محدثه 😁😂😂😂😂

خخخخخ 

اونقد ک تو تاپیک بامداد جون اسباب کشی کردم تو عمرم نکردم😂😂😂

تالا جون چند وقته رژیمی؟ خسته نشدی؟

فرزندم 🥺تو از نژاد مایی.. 🫀 به احترام تو..🤱🏻 نماز عاطفه میخوانم😇❤️. برای خاطره هایم تعریف خواهم کرد که تو چقدر سرشاز از من و پدرت هستی🤰🏻👼🏻

سلام همسایه ها خوبید؟ من از تاپیک بغلی میام ما چالش چاقی داریم شما لاغری امیدوارم تلاش هر دو گروه به ثمر بشینه  و هممون به وزن ایده المون برسیم    

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
واقعا کار زشتیه در مورد چیزای خصوصی زندگیشون میگن من اصلااا دوست ندارم واقعا زشته 😑🙄

عزیزم منم معذرت میخوام اگه چیزی گفتم

ولی واقعا من درمورد جزئیاتشو اینچیزا حرف نزدم 😢

سلام همسایه ها خوبید؟ من از تاپیک بغلی میام ما چالش چاقی داریم شما لاغری امیدوارم تلاش هر دو گروه به ...

آی آی آی خوش به حالتون 😂😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
سلام همسایه ها خوبید؟ من از تاپیک بغلی میام ما چالش چاقی داریم شما لاغری امیدوارم تلاش هر دو گروه به ...

عه سلام همساده😂

ظرفای ندری رو که روز عاشورا براتون آووردم آووردینش؟😂😂😂

عزیزم منم معذرت میخوام اگه چیزی گفتم ولی واقعا من درمورد جزئیاتشو اینچیزا حرف نزدم 😢

گوبون بشم الهی اخه تو که چیزی نگفتی چرا معذرت خواهی 😚😚گریه نتووونن😚😚

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
آی آی آی خوش به حالتون 😂😂😂

چی بگم خواهر ما هم دلمون از یه جنبه هایی خونه! نمونه بارزش اینکه اکثر کسایی که تو تاپیک چاق شدن هستیم مشکل معده داریم یکیش خود من. خیلی برام سخت شده. وقتی معده ات مشکل داره هیچی نمیتونی بخوری 

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2706