2737
2739
عنوان

دکلوره و رنگ مدل یخی؟؟؟

372 بازدید | 16 پست

کسی تجربه داشته این مدلی بزنه؟ تونستن خوب براش در بیارن؟ 

مهم نیست کدوم شهرین یا قیمتش چقدر شده فقط میخوام بدونم شدنیه؟ رنگش خوب در میاد؟ یا فقط خارجیا اونجوری قشنگ میشه؟

خدایا شکرت

اگر پوستت گندمی یا سفید یا چشمات رنگیه بهت میاد ولی یخی خیلی سنو بالا میبره خیلی رنگ پوستت و چشمت چه رنگیه؟صورتت پره یا لاغر؟

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه رو موی کوتاه میخوام بذارم 

اگه فیست اسیایی نیست خیلی شیک میشه ولی اگر چشم ابروت اسیایه حالتش جالب نمیشه زیاد مشکی بهتر میشه

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇

من یخی کردم دوسال پیش خیلی ناز شد موهام تا باس نم بود انقدر دکلره موند روسرم تا پایه ۱۲ دیگ بعد یکسال موهام خورد شد

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738
اگه فیست اسیایی نیست خیلی شیک میشه ولی اگر چشم ابروت اسیایه حالتش جالب نمیشه زیاد مشکی بهتر میشه

همین شک دارم بهم بیاد یا نه چشمام که رنگی نیست ولی موی کوتاه خیلی بهم میاد

خدایا شکرت
همین شک دارم بهم بیاد یا نه چشمام که رنگی نیست ولی موی کوتاه خیلی بهم میاد

پس این ریسکو نکن اگه چشم و ابروت مشکیه یخی ریسکه تازه جنس موهات میشه عین اسکاج زبر و‌خشن میتونی یه رنگ دیگه بکنی که روشن باشه

پس این ریسکو نکن اگه چشم و ابروت مشکیه یخی ریسکه تازه جنس موهات میشه عین اسکاج زبر و‌خشن میتونی یه ر ...

وای من از این رنگ خیلی خوشم اومده😢 الان عکسشو میفرستم موهام اندازه اینه میخواستم همین رنگی هم بکنم

خدایا شکرت
وای من از این رنگ خیلی خوشم اومده😢 الان عکسشو میفرستم موهام اندازه اینه میخواستم همین رنگی هم بکنم

میخوای امتحان کن یکبار اگه خیلی دوست داری

خوب به قول شما نمیخوام موهام بسوزه

من پشت موهام یخی کردم یعنی لایت یخی اوایل اومدم خونه سرمو که مخاروندم یا شونه کردم تو دستم پودر شد!!تو ایران نمیتونند بدون اسیب برات در بیارن دکلره پایه ۱۰ کامل .ولی شما با همون ۹ یا ۸ اکتفا کن

2706