2737
2739

سلام بچه ها من اروز احساس کردم بیشتر از همیشه ترشح دارم کاملا بدنم رو با دستمال کاغذی خشک کردم بعد چنتا دستمال کاغذی رو تا کردم گذاشتم نشستم چنتا سرفه کردم دیدم به اندازه چند قطره امده بنظرتون طبیعی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بلخره تجربه که دارن میخوام بدونم کیسه اب سوراخ میشه چطوری 

دقیقا همینه ک گفتی پاشو برو دکتر

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2740

توی کلاس به ما گفتن که باید پوشک بچه از این ساده بزرگا هستن از اونا بزاری توی لباس زیرت بعد ۴ ساعت ببینی سنگین شده یا نه اون نشونه سوراخ شده گفتن نوار بهداشتی و دستمال نشون نمیده 

ممکنه نشتی کیسه اب باشه ولی پارگی نیست پارگی کیسه ای کاملا مشخصه مثل ادرار بی اختیار وزیاد

درسته..نشتی هم خوب نیست..مشکلت با دکتر در میون بزار..کیسه آب اگه پاره بشه خیلی با سرعت و زیاد میریزه 

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله

باید سونو بری  ببینی  آب کیسه  کم نشده . اخه منم سره بچه اولم  یکم  ترشح آبکی سفید دیدم طوری ک لباس زیرم خیس میشد  ررفتم سونو گف کیسه آب سوراخ شده صبح فردا بچت میخواد بدنیا بیاد ک  بعدش درست گفتن و بدنیا اومد  اونم  ده روز جلوتر از موعود زایمانم 

🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹