2737
2734
عنوان

وكيل هست كسي تو سايت ؟

205 بازدید | 12 پست

خواستم بپرسم اگر كارگر يه ساختمون ديگه براي يه لحظه  بياد تو ساختمون ما كه داريم ميسازيم و بيفته تو چاله اسانسور 

مقصر ماييم؟

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

اره متاسفانه

البته وکیل نیستم

ولی مشابه اش واسمون پیش اومد

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وکیل نیستم اما اونی که کارگرو آورده مقصر اونه حالاچه شما باشی چه پیمانکارداشته باشی ما ازین مورد داشتیم

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
2728
اره متاسفانه البته وکیل نیستم ولی مشابه اش واسمون پیش اومد

كارگر ما نبوده 

كارگر ساختمون بغلي بوده

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
وکیل نیستم اما اونی که کارگرو آورده مقصر اونه حالاچه شما باشی چه پیمانکارداشته باشی ما ازین مورد داش ...

كارگر ما نبوده يه لحظه اومده چيزي ببره

وکیل نیستم اما اونی که کارگرو آورده مقصر اونه حالاچه شما باشی چه پیمانکارداشته باشی ما ازین مورد داش ...

مطمئني شما؟

كارگر ما نبوده  كارگر ساختمون بغلي بوده

پس با ساختمون بغلیتونه ن شما 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740
كارگر ما نبوده يه لحظه اومده چيزي ببره

به شما مربوط نمیشه فکرکنم به پیمانکارو صاحب کار مربوط میشع

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
مطمئني شما؟

آره مطمئنم میگم که دیدم همچین چیزی تو اطرافم

پیمانکارها  خودشون بیمه باید بکنن کارگر رو هراتفاقی در تایم کاری و محل کارشون براشون بیوفته با پیمانکاره.اگه اومده کاری انجام بده که مربوط به کار خودشون بوده با پیمانکاران ه.اگه نه با شماست در ضمن حفاظ بزارید برای چاله آسانسور تون.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
پیمانکارها  خودشون بیمه باید بکنن کارگر رو هراتفاقی در تایم کاری و محل کارشون براشون بیوفته با ...

بيمه كرده پيمانكار 

واسه كاره خودش اومده

اومده چيزي رو قرض بگيره ببره 

با پیمانکارخ زیر بار هیچی نرید.من وکیل نیستم ولی شرکت ساختمانی کار میکنم میدونم

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹