2733
2734

سلام خانومای عزیز من میخوام بر خلاف همیشه که فقط قرآن و به صورت عربی ختم می کنیم قرآن و در مدت سی روز ختم کنم هر روز یه جزء همراه با معنی فارسی هر کس مایله اعلام کنه تا شروع کنیم من به نیت هدیه به امام زمان عج ا... میخونم و حاجت روایی انشالله هر کس مایله زودتر اعلام کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش اومدی عزیزم خوشحالم کردی انشالله چند نفر بشیم شروع میکنیم 

💚💙

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2728

منم میخونم, منظورتون اینه که هرکی یه جز بخونه یا از اول بخونیم تا آخر,واقعا من هم همیشه میگم خدا قرآن رو برای راهنمایی فرستادهدولی مردم تو همه مجالس,عربی میخونن یک کلمه هم متوجه نمیشن که چی,گفته شده فوقش ذوق کنن وه چه صدای زیبایی داره قاری

منم میخونم, منظورتون اینه که هرکی یه جز بخونه یا از اول بخونیم تا آخر,واقعا من هم همیشه میگم خدا قرآ ...

نه عزیزم هر کسی هر سی جزء رو خودش میخونه همراه با معنی هر روز یه جزء

2738
منم میخونم, منظورتون اینه که هرکی یه جز بخونه یا از اول بخونیم تا آخر,واقعا من هم همیشه میگم خدا قرآ ...

دقیقا من خودم قران رو عربی زیاد ختم کردم اما همیشه دلم میخواسته قران رو به فارسی هم بخونم تا بفهمم خدا چی داره بهم میگه تو قرآن 

فقط توجه کنین هر روز هم عربی میخونیم یه جزء رو هم فارسی و تنها معنی فارسی رو نمیخونیم

من اینطوری نمیتونم.

میخونم ولی فقط فارسی رو. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2706