2737
2739
عنوان

مهریه ی بالا

693 بازدید | 57 پست

سلام، یکی از آشناها خانومش قصد جدایی داره ، اما قبل ازاون درخواست مهریه داده، مهریه ش هم بالاست حدود ۷یا۸میلیارد میشه ، دوتا اپارتمان داره شوهرش که اونو میخاد بگیره وما بقی هم قسطی درضمن دوتا بچه هارو هم میخاد بندازه سر شوهرش!

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه اقا مال و ثروت داره که مجبوره بهش بده

چرا طلاق میخواد خانمه؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

وای چه بی انصاف

همچین چپاولی هیچ توجیه اخلاقی ای نداره به نظرم

حاصل یک عمر کار یک مردو بگیری چون گناه کرده و با این خانم ازدواج کرده؟

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
2738

یکی از خونه ها میشه جزو مستثنیات دین ولی بقیه اش شامل مهریه میشه که به صورت اقساط باید پرداخت کنن، بچه ها حضانتشون طبق قانون با پدره

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 

امیدوارم موفق باشن 

احساسات آدما باهم فرق داره به شخصه وقتی تو این موقعیت بودم تصمیم داشتم همه چیزمو ببخشم اما پسرم پیشم باشه.

البته نشد و ....

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
سوالم اینه آیا واقعا همچین چیزی شدنیه؟ مگه مهریه سقف نداره ؟ مرد ملزم به پرداخت تمامش هست؟ این آقا ک ...

نه هیچ کاری نمیتونه بکنه چون یه نوع وظیفه است که بده 

ولی اگه زن خودش طلاق بگیره نمیرسه بهش 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
سوالم اینه آیا واقعا همچین چیزی شدنیه؟ مگه مهریه سقف نداره ؟ مرد ملزم به پرداخت تمامش هست؟ این آقا ک ...

110 تاشو دادگاه پیگیری میکنه و ضمانت اجرای زندان داره و بیشترش نه

با خانم توافق کنن بهتره

نصف کنن اموالو

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

تا اونجایی که پول و ملک داره باید بده اگه چیزی باقی موند قسط 

اگه کلا هیچی نداشته صد و ده تا سکه رو باید بده با قسط

البته خونه ای که توش زندگی میکنه رو نمیگیرن یعنی جوری حساب نمیکنن که مرده بمونه بی خونه و.ماشین، مازادش رو.میگیرن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706