2733
2739
عنوان

من کی پریود میشم😐

315 بازدید | 12 پست

خانوما من چجوری تشخیص بدم که چندم این ماه پریودمیشم؟؟ پریودای من نامنظم هستن

راهی هست که بدونم کی پریود خواهم شد؟؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مهر ماه ١٢ همش بودم امکان داره این ماه هم ١٣  ١۴ بشم؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
فک نکنم راهی باشه  ولی برو دکتر بخاطر نامنظمی پریودات

والا میرم دکتر مینویسه آزمایش بتا  میگه ۵روز عقب جلو عادیه😐😑

2738
مال منم نامنظمه ولی در حد دو سه روز.فک کنم برای تشخیص حاملگی خیلی اذیت میشدی???عاره???

عزیز من دختر هستم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
مال منم نامنظمه ولی در حد دو سه روز.فک کنم برای تشخیص حاملگی خیلی اذیت میشدی???عاره???

مشکلم بارداری نیس شوهرم  بعد ٣ماه تونسته مرخصی بگیره و٨ابان میاد میترسه بیاد ببینه پری شدم😬😬😬

عزیز من دختر هستم

وایییی یه بار که دختر بودم ١ ماه پریود نشدم😨😨😨😨😨خیلی روزای سختی بودا