2733
2734

خیلی خوشحالم و ذوق دارم برا نی نی ولی از وقتی باردار شدم خیلی زیاد همه دلمو میشکنن و باهام دعوا میکنن یا با حرف یا با عمل دلمو میشکنن. اکثرا هم با اعضای خونوادم مشکل پیش میاد. هر هفته کارم شده گریه.البته خونواده ام خیلی خوبن ها ولی ی خواهر دارم که همیشه عصبیه

خدایا نی نیم رو به تو سپردم 🙏

مواظب اعصابت و روانت باش با هر کسی کوچکترین مشغله فکری برا ایجاد میکنه قطع ارتباط کن بکو فعلا خدافظ من باید تو آرامش باشم وسسسلام نامه تمام

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم ظبیعیه. هورمونات بهم ریخته حساس شدی . میگذره    

با خودم میگم یعنی هر زمان دیگه ای بود این حرفا رو میشنیدم ناراحت نمی شدم؟ بعد میبینم بعضی حرفا خیلی سنگینه. واقعا هرکی جای من بود ناراحت میشد

2740
عزیزم فقط به فکر خودت و نی نی باش . حیف نیست این روزای قشنگ رو حروم کنی؟؟ اگر فکر می کنی یکم دور باش ...

این کار رو زیاد کردم ی مدت قطع رابطه کردم خونه بابام هم نرفتم ولی وقتی رفتپ بعد از چند روز دوباره بحثمون شده

عزیزم میگن کسانی بچشون دختره حساسترمیشن ..همیشه درحال گریه هستن وزود رنج میشن.‌منم شنیدم

من بچه ام پسره عزیزم تا پیش شوهرم هستم حالم خوبه همین که معاشرتام زیاد میشه زندگیم بهم میریزه 

عزیزم یک مقدار هم برای بارداریه چون هورمون هات به هم می‌ریزه حساس میشی یکم موزیک آرامبخش و کتابهای مثبت بخون اگر هم معتقدی قرآن بخون ذکر بگو آیه هایی که برای آرامشه بخون غسل صبر بکن

عزیزم یک مقدار هم برای بارداریه چون هورمون هات به هم می‌ریزه حساس میشی یکم موزیک آرامبخش و کتابهای م ...

قرآن رو نذر داشتم دارم‌میخونم. ممنون عزیزم