2752
2734
عنوان

نمیدونم چرا

95 بازدید | 13 پست

نمیدونم چرا سایت اینجوریه قصد توهین ندارم به خانمای سایت ولی واقعا خیلی بحث های خاله زنکی میشه اینجا واقعا خانم ها خیلی خودشون درگیر این خواهر همسر یا مادر همسر میکنن  یا بحث های خیانتی که میشه هرشب میگن راست ودروغش نمیدونم ولی واقعا افسرده میکنه حال روحی من که اینجا اومدم کلا رفتارای عجیب تر تو واقعیت که هستم میبینم موافقید ؟؟چرا اینجا یه بحث علمی برای خانم ها نمیشه از بین همه ی تاپیک ها مادر شوهر بیشترین پست داره؟؟

كاربريتو قطع كن

جونتو بردار فرار كن خواهر مجبور نيستي بموني كه😕😒

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بحث علمی هم میشه ولی دوسه نفر فقط تو تاپیک میان

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
كاربريتو قطع كن جونتو بردار فرار كن خواهر مجبور نيستي بموني كه😕😒

برای من مهم نیست که جونمو بردارم برم ولی اینجا اخلاقیاتی پیدا میشه ودیدم که کلا مفید نیست برای یه خانم من کلی گفتم برای خانم ها

شما هم که تاپیکت کم از اونا نداره 

خب بجای همین تاپیک  یه تاپیک علمی میزاشتی 

کلا من موافق همجور تاپیکی هستم 

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
بله منم تصمیم گرفتم اینکارو کنم ولی کلی گفتم عزیزم 

من تاپیک های علمی هم میذارم گاهی و اتفاقا تا حالا خوبم استقبال شده بستگی داره موضوع چی باشه ، گاهی تاپیک اطلاع رسانی هم میذارم و گاهی هم مشورت میخوام از بقیه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
شما هم که تاپیکت کم از اونا نداره  خب بجای همین تاپیک  یه تاپیک علمی میزاشتی  کلا م ...

من با یه کاربری دیگه که الان در دسترس نیست بحث علمی گفتم اصلا کسی نیومد تاپینگ فقط چندتا لایک برام زدن به این دلیل این تاپینگ زدم

بحث علمی هم میشه ولی دوسه نفر فقط تو تاپیک میان

دقیقا مثلا من دیروز یه تاپیک اجتماعی گذاشتم چند نفر بیشتر نیومدن. یه بارم اموزشی گذاشتم بازم خیلی چشم گیر استقبال نشد. خودمم تو تاپیک های غیر خاله ای شرکت می کنم هم خودمم و استارتر و چند نفر فقط.