2737
2734

سلام خانوما 

شوهرم يه هفته پیش تقریبا يه شب بدنش کلا گرفته بود و شبش که خوابید انقدر تبش بالا بود تا صب خیس عرق بود مثل اینکه زیر دوش ه 

حتی استامينوفن هم دادم باز داغ بود 

فرداش که بیدار شد چشماش شده بود کاسه خون 

رفت دکتر بهش آمپول بتامتازون داد و سفکسیم 

خلاصه آمپول و زد خوب شد 

ولی دوباره از فرداش بدنش کلا گرفته چشماش قرمز قرمز هستن و از طرفی مچ دست ها و مچ پاها و مفصل آرنجش درد میکنه شدید 

موندم چیکار کنم چه دکتری بریم؟ 

خیلی نگرانم 😭😭😭

هیچ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چی؟  متوجه نشدم

ابله

شوهر منم ی سری همش تب داش گر میگرف بدنش کوفته بود بعد چن رو فهمیدیم ابلس ک 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
ابله مرغون ینی؟  اون که علایمش تاول زدن رو پوست صورت و این چیزاست

اره

شوهر من بعد تقریبا ی ۵ رو صورتش دونه زد قبلش اینجوری بود ما فک میکردیم گرما زده شده

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2738
اره شوهر من بعد تقریبا ی ۵ رو صورتش دونه زد قبلش اینجوری بود ما فک میکردیم گرما زده شده

نه فک نکنم آخه يه هفته گذشته تاول نزده که 

بدبختی اينه نميدونم چه متخصصی ببرم 

این داخلی بود ولی چیزی نفهمید که گفت سينوس هات چرک کرده ولی چرا مفصل هاش درد میکنه

هیچ
اینجا چیزی دستگیرت نمیشه که عزیزم حتما ی دکتر خوب ببرش و آزمایش براش بنویسه تا خیالتون راحت بشه

آره میریم حتما آزمایش 

گفتم شاید کسی تجربه مشابه داشته باشه کمک کنه که کسی نبود 

هیچ