2737
2734
عنوان

پیشگیری از خیانت، خیانت، پس از خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 48769 بازدید | 263 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامی نوژان حالتو درک میکنم کاملا منم اون روزها مرده ی متحرک بودم انگار که زندگیم مرده بود من براش کلی عزاداری کردم

انگار همه خوشبختی و روزها و خاطرات خوبمو دفن کردم...

الان 6 ماه ونیم از اون جریان میگذره ولی من نتونستم فراموش کنم البته خیلی حالم بهتره

یه فرصت به شوهرت بده مدام بهش گوش زدکن که این اخرین فرصتته خود دانی...
من اگ خیانت ببینم خیلی راحت از ان زندگی می رم چون خیلی روی این مورد حساسم و نمی بخشم چون من از همه لحاظ برای شوهرم زیادی هستم و از هیچ کسی کمتر نیستم,من تا الان به هیچ مردی فکر نکردم ان هم هیچ حقی نداره من پدرشوهرم می خواست جز مادرشوهرمو در بیاره گفت می تونه راحت زنه دیگه بگیره منم گفتم زشتیه این کار مثل اینه که زن شما فردا مهرشو بزاره اجرا ان هم ساکت شد من به طور واقعی پوست شوهرمو می کنم بچه ها اغلب مردا که خیانت می کنن قبل ازدواج هم این طوری بودن با یکم تحقیق می شده بفهمی من دو تا دوست داشتم قبل از ازدواج دوست پسر داشتن ان هم زیاد بعد که ازدواج کردن فکر می کنن خوشبختن ولی من تا حالا از خیلی ها فهمیدم که شوهراشون بهشون خیانت می کنند
2731
من درشرف ازدواجم الان. میترسم این بلا یکروزی سرم بیاد البته طرف خیلی چشم پاکه و زمان طولانی شناخت دارم ازش. کلا پاکیش زبانزده. ولی منم خیلی تواین چیزا حساس و حسود و بی طاقتم. یعنی اگه یکروزاین اتفاق بیفته نمیدونم چی به سرم میاد. البته من تمام حقوق ضمن عقدو گرفتم(حق طلاقو حضانت و خروج ازکشورو...) ولی اینا که زندگی برباد رفته رو برنمیگردونند. فقط نمیذارن بدبختتر ازون که هستی نشی. همین! میدونم خیانتو هرگز نمیتونم ببخشم. هرگز نمیتونم فراموش کنم. نمیتونم دیگه به شوهرم نگاه کنم حتی و نمی تونمم ازش جدا بشم! یه فاجعه به تمام معنا. آخرش کاری میکنم جفتمون بمیریم
مامان رهام جون ولی روحیه و اعصاب و زندگی خودمون رو که میتونیم تغییر بدیم به نظرم بستگی به مرد هم دا ...

نه نمیشه زمانی که یه زن خیانت میبینه جسم و روح و تمام باور و اعتقاد و زن بودن وووو تمام وجودشو از دست میده به جرات میتونم بگم مرده ی متحرک میشه ما زن ها خودمون خودمونو میکشیم همجنسمون مارو کشت اگر ما پا روی هم نزاریم کلمه ای به اسم خیانت وجود نخواهد داشت 

2738