2733
2734
عنوان

سونوي روز٣ پريودي

225 بازدید | 19 پست

خانومايي كه IVF كردين يلحظه بياين شديدا ب راهنمايي تون همين الان احتياج دارم

بهيچكس اجازه نميدم من رو به اين باور برسونه كه روياي بي ارزشي دارم😌

بچه ها من اين ماه انتقال جنين دارم واسم سونوي روز٣ پريودي نوشته كه گفت روز٢ هم ميتوني بري 

من ديشب پري شدم امروز كه روز٢ هست ٥شنبست وشهرما هيچ مطب سونوگرافي باز نيس و فردا كه روز ٣ پريمه جمعس😢 چيكار بايد كنم بنظرت شنبه كه روز ٤ پريوديمه برم ميشه؟

با كلينيكم هرچي تماس ميگيريم نميگيرن انگاري سر صب منم تكليفمو نميدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من اين ماه انتقال جنين دارم واسم سونوي روز٣ پريودي نوشته كه گفت روز٢ هم ميتوني بري  ...

اینطور که شما میگی چاره ای نداری

مگر کدوم شهری؟حتما هس درمانگاه یا بیمارستانی ک امروز سونو انجام بده یه پیگیری بکن ان شا الله پیدا شه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2731
اینطور که شما میگی چاره ای نداری مگر کدوم شهری؟حتما هس درمانگاه یا بیمارستانی ک امروز سونو انجام بد ...

استان گلستانم 

درمانگاه و بيمارستانا سونوي واژينال انجام نميدن 

عزیزم دیشب که پری شدی رو که یک روز نباید حساب کنی از امروز حساب میشه و شنبه صبح برو سونو

اره واقعا ..افرین دوستم..دقت نکرده بودم دیشب شدی تا امشب تازه یه روزه فرداشب دو روز شنبه با خاطر جمع برو

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2738

عزيزم از بعدازظهر كه پريود ميشي، اونروز حساب نميشه

يعني امروز روز يك هست

فردا دو

و شنبه سه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
عزیزم دیشب که پری شدی رو که یک روز نباید حساب کنی از امروز حساب میشه و شنبه صبح برو سونو

شما اي وي اف كردين؟

مطميني😍خاطرم جمع باشه؟؟؟😀

عزيزم از بعدازظهر كه پريود ميشي، اونروز حساب نميشه يعني امروز روز يك هست فردا دو و شنبه سه

مطمين باشم😍😀؟