2733
2739
عنوان

مادرشوهر

391 بازدید | 23 پست

با مادر شوهر چند شخصیته چیکار کنم واقعا بعضی وقتا ازدستش حرص میخوبعضی وقتا مثلا از طرفی میگ تو فکر شمام چجوری سر میکنین از طرفی پول میگیره پس نمیده یا مثلا یه حرفایی میزنه ک از رو قدیمی بودنشه.

وای نمیدونم چجوری توصیفش کنم شماها بگین چجوری تحملش کنم حدااقل تا دو سه سال مجبورم تحملش کنم

خداجون مراقب نی نی تو دلم باش به خودت میسپارمش😍😍

از طرفی دل میسوزونه واسمون از طرفی حرفی میزنه سرم دردمیگیره اما چون مادره دلم نمیاد دیگ باهاش حرف نزنم همیشه خدا جوابشومیدم اونم بی زبونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم مجبوری تحملش کردم۳سال الان ازهمه عروساش منو بیشتر دوس داره 

من اصلا دلم نمیخاد منودوسداشته باشه یطورایی حس ترحم فقط دارم بهش همش دلم میخاد ازش دوری کنم 

من اصلا دلم نمیخاد منودوسداشته باشه یطورایی حس ترحم فقط دارم بهش همش دلم میخاد ازش دوری کنم 

من بخاطر اینکه کمتر ببینمش اعصابم بهم بریزه رفتم تابلو فرش آوردم بافتم تازه۳ ماهه باردار بودم 

2740
هیچی دیگه همینجوری سر کن بره 

اخه خیلی الکی الکی حرص میخورم.زود جوشم دست خودمم نیست شوهرم ادمیه بهش تا بگم میره اونجا دعوا راه میندازه ک باهاش کاری نداشته باشین

اخه خیلی الکی الکی حرص میخورم.زود جوشم دست خودمم نیست شوهرم ادمیه بهش تا بگم میره اونجا دعوا راه مین ...

دقیقا عین شوهر من.حتی نمیشه باهاش دردو دل کرد سریع آوار میشه رو سر اون بدبختا.حرفاتو خوندم دقیقا عین منی😥

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
دقیقا عین شوهر من.حتی نمیشه باهاش دردو دل کرد سریع آوار میشه رو سر اون بدبختا.حرفاتو خوندم دقیقا عین ...

اره خیلی رکه مثلا یبار گفتم جاری فلان کارو کرد رعته به برادرش گفته زن تو داره میمیره از حسودی زن من😑 واقعا حسودی میکرد ولی خب دوسنداشتم بدونه‌ ک میدونم

آستانه ی صبرت رو ببر بالا.و ذکر صلوات رو در حین اعصبانیت تکرار کن

یکسره ذکر میگم.حرفاش انقد بی موردو چرته که همیشه داغ میکنم جالب اینجاست  جوابشوکه میدم  بعضی وقتا خودشو به نشنیدن میزنه 

یکسره ذکر میگم.حرفاش انقد بی موردو چرته که همیشه داغ میکنم جالب اینجاست  جوابشوکه میدم  بع ...

اصلا جوابشو نده که بگه حتما حرفام واسش مهم نیست که جوابمو نمیده اینا تجربه های منه.چندبار که به شوهرم گفتم میرفت باهاشون دعوا میکرد دیگه جرات نداشت حرف بزنه من طبقه پایین خودشون بودم

2706