2737
2734

نميدونم ما زنا ايراني چرا پاي ي زندگي وايميسيم،،،؟؟؟؟

بخاطر جوونيمون؟ك ب فنا رفته

بخاطر بچه؟؟؟

بخاطر خانواده هامون؟

بخاطر نداشتن پشتيبان؟؟؟

بخاطر اون كلمه تلخ مطلقه؟؟

بخاطر سكس و نياز جنسي؟؟

بخاطر أنگ هاي زياد عموم مردم؟؟

بخاطر چي؟؟؟؟؟بايد مردايي رو تحمل كنيم ك با محبت با عشق با مهربوني قهرن؟با پياده روي دو نفره،با چايي دبش دونفره،با غذا دو نفره ،با عشق بازي دو نفره بيگانه هستن

چرا اين ثانيه هاي تموم شدني رو ب ي نحوي زهر مار ميكنن

برام سوال🤔🤔🤔😕 

بنظرم اگه ي ذهن محبت و عشق نگيره ميميره 

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

در ضمن همسرم اينجور ادمي نيس

ولي تو بعضي تاپيك ها ك ميرم گريم ميگيره بخاطر اينقد بي رحم بودن مردا

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

چون زن ایرانی عزت نفس ازش گرفته شده

زیادی فداکاره

و البته فک میکنه تنهایی نمیتونه. استقلال نداره

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من خودمو شوهرمو میگم اونقدر مشغله اقتصادیمون زباده فقط دنبال یه لقمه نونیم گشنه نمونیم ای بابا موهامو ببافه گوشواره گوشم کنه بیچاره کمرش زیر بار مخارج خم شده منم به عنوان یه زن همچین توقعی ندارم والا😧

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
2728
چون زن ایرانی عزت نفس ازش گرفته شده زیادی فداکاره و البته فک میکنه تنهایی نمیتونه. استقلال نداره

اره اينم هست واقعا 

اين همه نفهم بودن ي مرد خيلي ازار دهندس فقط ي زن فداكار ميتونه تحمل كنه

دکتر هلاکویی میگه این‌ جور خانما نادان و ناتوانن فقط واسه اینه بچه و چیزای دیگه بهونه اس

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
در ضمن همسرم اينجور ادمي نيس ولي تو بعضي تاپيك ها ك ميرم گريم ميگيره بخاطر اينقد بي رحم بودن مرد ...

عزیزم انگار بعضی خانما هم اینطوری دوست دارن الان رفتم یه تایپینگ رو دیدم جز پر بازدید ها هم شده . نصف اونجا گفتن از شوهراشون جدا میخوابن . آدم تعجب میکنه 😑😑😑  بچه و حاملگی و خروپف و این چیزا نشد دلیل جدا خوابیدن که

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍

من دقیقا حالم همینه.راه برگشت ندارم.یه طوری مردم مثل مرده متحرک بی روح

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
2738
دکتر هلاکویی میگه این‌ جور خانما نادان و ناتوانن فقط واسه اینه بچه و چیزای دیگه بهونه اس

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻افرين دقيقا

من دقیقا حالم همینه.راه برگشت ندارم.یه طوری مردم مثل مرده متحرک بی روح

☹☹☹چي بگم والا

نه اشتباه گفتن.من دلیلم خیلی بزرگه و چیزدیگس.که اگه بود به هربدبختی بود حتی باوجود بچم برمیگشتم و طلاق میگرفتم.خدانیست که همه حرفاش درست باشه.بعضی چیزا رو آدم باید تجربه کنه فقط تجربه

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
چه ناراحت کننده😔😔

خستم دلم مرگ میخواد.نمیدونم راه چارم چیه.خدا به داددلم برسه😢

عزیزم انگار بعضی خانما هم اینطوری دوست دارن الان رفتم یه تایپینگ رو دیدم جز پر بازدید ها هم شده . نص ...

اره اينم هس😓نميدونم ولي واقعا زمونه بدي شذه خيليييب فاجعه است از همه چي بايد ناليد از رفتار منفور كننده زنا و مردا تا خيانت و كتك و خساست و همه چي

همه که اینجوری نیستن .

مردای عاشق پیشه هم زیادن حتی اگه دستشون تنگ باشه خونشون پر از عشق و محبته 😍

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.