2733
2739

میخوام ببینم تا چن ساعت بعد مثبت شدن وقت دارم من روزی که مثبت شد شبش ومجددا فرداشبش بعد ۲۴ ساعت اقدام کردم میگم اگه شب اول نگرفته باشه شب دوم دیر نیس برا پسردارشدن

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
در اصل هر چی خدا بخواد همونه ولی دکترا میگن روز تخمک گذاری وروز بعدش بچه پسره 

درسته ولی آدم دلش میخواد از هر دو میوش داشته باشه بچه اولم دختره دلم میخواد این یکی پسر باشه

ن عزیزم  یعنی شما میخوای بعد مثبت شدن و اینکه میدونی بارداری , جنسیت بچه رو  تعیین کنی... ...

من کیت تخمک گذاری رو میگم نه بی بی چک نکنه شما اشتباه گرفتی موقع کیت تخمک گذاری که هنوز اقدامی صورت ت نگرفته که بفهمم باردار م یانه

2738
عزیزم من شب ۴ گرفت و پسر شد تاریخ لقاح بهم گفت سنو  شب ۴ بود  ...

یعنی چهار شب بعد از مثبت شدن کیتتون رابطه داشتید؟

دوستانیکه تاپیکهای من بودید....من  شکر خدا مامان شدم ...امیدتون به خدا باشه ...إن شاء الله روزی همتون بچه های خوشگل و سالم و صالح و عاقل
من کیت تخمک گذاری رو میگم نه بی بی چک نکنه شما اشتباه گرفتی موقع کیت تخمک گذاری که هنوز اقدامی صورت ...

اها عزیزم متوجه شدم ...خب منم همینو گفتم دیگه 

منم کیت تخمک گذاری میدونستم ,دکتر دقیقا بهم گفته بود 

بعد تو همون هفته ک اقدام کردم ,روز اول و سومش 

وقتی رفتم سنو تاریخ دقیق داد روز ۴ کیت بود ک لقاح صورت گرفته بود ... چون اسپرم تا ۵روز زنده میمونه 

لازم نیست هرروزم اقدم کنی... دکترا میگن یک شب درمیون 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

عزیزم من واسه پسردارشدن هیچ کاری نکردم چون بچه اولم بود و فرقی نداشت ولی شما ک میخوای حتما پسرشه این مورد باید رعایت کنی...

حتما تو باید ارضا شی  اول واین خیلی مهمه ... 

اینومن ازهمه شنیدم و خوندم 

دیگ باقی چیزا رو من نمیدونم

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2706