2733
2739
عنوان

چشم دختر 3/5سالم تنبلی داره

559 بازدید | 32 پست

سلام خانما میشه کمکم کنید چشم راست دخترم تنبلی داره دکتر بردم گفت باید چشم چپشو ببندیش تا چشم راست از تنبلی در بیاد چسب مخصوصم گرفتم براش ولی نمیذاره ببندمش کسی بوده بچش اینجوری باشه بدون بستن خوب بشه خیلی نگرانم دوتا دکتر بردم عینکم ندادن براش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیکار باید بکنیم پس؟

نمیدونم به خدا مام کلافه شدیم دکتر گفته باید ببندید حتما هر جوری شده ولی نمیزاره خیلی گریه میکنه میکنه چسبشو هر جور بگی سرگرمش میکنیم تا حواسش پرت شه ولی نمیزاره منم به خدا دنباله یه راه حلم که بزاره

[QUOTE=72638253]مجبوری وعده جیزی بهش بدی من که راستش وعده دادم اللنم گاهی نمیبنده گفتمش اگه نبندی دیگه چشمت نمیبینه ...[/QUOT جایزه هم خریدم براش ولی قیامت میکنه وقتی چشمشو می بندم دیگه نمیدونم چیکار کنم خیلی ناراحتم

2738

بچه خواهر منم چشمش تنبلی داشت دکتر گفته بود خیلی جدی بگیر که خدایی نکرده تو بزرگسالی براش مشکلی بوجود نیاد آبجیمم چشمش میبست دخترش اوایل نمیزاشت ولی بعد چند روز بهتر شد

میشه برا اینکه به حاجتم برسم دعا کنید😘😘😘😘😘
[QUOTE=72638253]مجبوری وعده جیزی بهش بدی من که راستش وعده دادم اللنم گاهی نمیبنده گفتمش اگه نبندی دی ...

دیگه هرجور شده ببند که بعد پشیمون نشی دوست منم پسرش تنبلی داشت با ایتکه میبست میگفت ایندفعه دکتر گفته بیشتر شده تنبلیش 

التماس دعا
نمیدونم به خدا مام کلافه شدیم دکتر گفته باید ببندید حتما هر جوری شده ولی نمیزاره خیلی گریه میکنه میک ...

منم همینطور من خودم پارچه دوختم با کش برای چشمش اونم درمیاره نمیذاره بمونه

بچه خواهر منم چشمش تنبلی داشت دکتر گفته بود خیلی جدی بگیر که خدایی نکرده تو بزرگسالی براش مشکلی بوجو ...

من الان دوماهه تلاش میکنم ببندم ولی نمیذاره خودمم خیلی ناراحتم براش

دیگه هرجور شده ببند که بعد پشیمون نشی دوست منم پسرش تنبلی داشت با ایتکه میبست میگفت ایندفعه دکتر گفت ...

بله درست میگین شما ولی بخدا روزی چندتا چسب میزنم براش همرو میکنه میندازه زمین

من پسرم 6سالشه از پارسال فهمیدم چشم راستش 3نمره استگماته. اوایل نمیزاشت دکتر گفته بود روزی 6 ساعت ببندم من نهایت روزی 3 ساعت میبستم تابستان بردم دکتر چشمش تغیری نکرده بود یعنی نه بدتر شده بود نه بهتر الان سفت و سخت میبندم با و عده خوراکی و شهربازی 

2706