2737
2734
عنوان

قوتو بخور قوه بگیر ...

1653 بازدید | 26 پست

قاووت 40 گیاه............. هر گیلوگرم 35000تومان

قاووت خشخاش ......... هر کیلوگرم 38000 تومان

قاووت جوانه عدس ...... هر کیلوگرم 40000 تومان

قاووت پسته ............... هر کیلوگرم 60000 تومان

قاووت گل گاوزبان........ هر کیلو گرم 55000 تومان

هزینه پست بر عهده خریدار می باشد.

امکان ارسال بسته بندی های کوچکتر هم وجود دارد.

09133905894 کهنوجی

ساعت تماس 14 به بعد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایین شما

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2731

بهتره یکم از خلصیتاشم بگی 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

انقد بدمزه س من پسته شو خوردم میمونه تو گلو ادم خفه میشی 😐😐

برای زائو خوبه مابرای زائو میخریم البته مهمونا نوشجان میکنن 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2738
انقد بدمزه س من پسته شو خوردم میمونه تو گلو ادم خفه میشی 😐😐 برای زائو خوبه مابرای زائو میخریم الب ...

اتفاقا خیلی خوشمزه هست.شاید از نوع با کیفیت نخردین.

میتونید در چای یا شیر بریزید و میل کنید تا خوردنش راحت تر باشه.

قالبی هم داره.

اتفاقا خیلی خوشمزه هست.شاید از نوع با کیفیت نخردین. میتونید در چای یا شیر بریزید و میل کنید تا خورد ...

نه ازجای معتبرخریدم اما شاید من دوس نداشتم  طعمشو اما برای زایمان خواهرم خریده بودیم مهمونا خیلی دوست داشتن 

ما قزوینی هستیم و توشهرمون معروفه  قوتو پسته مخصوصا 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
نه ازجای معتبرخریدم اما شاید من دوس نداشتم  طعمشو اما برای زایمان خواهرم خریده بودیم مهمونا خیل ...

قوتو پسته واقعا خوشمزه است.شاید به مزاج شما خوش نیومده.

اکثر مردم که میخرند خیلی خوششون میاد.

2706