2733
2734
عنوان

کی از قهوه گانودرما نتیجه گرفته.

| مشاهده متن کامل بحث + 159132 بازدید | 145 پست
ببخشید اینو میگم ولی هر آدم عقلی میدونه اگه هر ماه حداقل ۱ تومنی که پول قهوه ها میشه رو بده به مغزیج ...

چرا ازلحاظ پزشکی عزیزم میگید علمی نیست!تمام تاییدیه ها رو داراست شما درسایت FTA امریکا بزنید تمام توضیحات درمورد گانودرما بالا میاد، کدوم علم پزشکی و سراغ دارید که بیماری و درمان کرده؟ زخم معده؟ ریزش مو؟ سرطان؟ کبد چرب؟ آرتروز ؟ تیروئید؟  .....کدوم؟ یا جراحی میکنند یا کورتن و مسکن میدن فقط صورت مساله رو پاک میکنند 

خودمونم میدونیم اما گارد داریم اصلا بحث دفاع نیست یکم وجدان و بیدارکنیم متوجه میشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماهم متاسفانه کلک زدن تواینستا به اسم داروگیاهی خودشون ومعرفی کردن

وما واسه مادرشوهرم که بیماری لوپوس داره سفارش دارو دادیم که داروها درغالب 8 بسته قهوه موکا و4قوطی سیرسیاه ونزدیک 6تومن از ما دزدیدن 

بعدش هم تماس گرفتیم زیربار نرفتم وهمچنان به خواص دارویی این آشغال هایی که فرستادن پافشاری میکنن میگن شما که استفاده نکردین چرا قضاوت میکنین اگه اعتماد ندارین استفاده نکنین دیگه گذشت اون زمون که بعد کلاهبرداری جواب تلفن نمیدادن الان جواب میدن وقانع میکنن که کارمون درسته 

۰۹۱۹۹۳۵۴۴۰۴ به واتساپ من پیام بده عزیزم با ویس براتون توضیح میدم 

یعنی الان این حجم از بیماری مادرشوهرمو چند بسته شکلات چند بوته سیرخوب میکنه وای به حال شما که سواستفاده میکنید از بدبختی مردم چون میدونید طرف واسه نگه داشتن عزیزش هرکار بکنه

نه بابا همون قهوه است یه گانودرما تهش بستن برای فروش.

گانودرما مگه دست یافتن بهش به این اسونی هست که اینقد فراوان باشه 

این بازار یاب ها برای فروش هرکدام یه چیزی میگن تا بفروشن.گردن میفتن که حتما بخرید 

مصرف زیادی هم میگن خوب نیست خطرناک گوگل بزنی همه چی دربارش میاره