2733
2739
عنوان

دخترهفت ماهم سرماخورده

172 بازدید | 34 پست

سلام خانوما.دخترم ۷ماه و نیمشه.ازدیروزعطسه میکنه و ابریزش داره.بنظرتون بهش چی بدم تاخوب شه؟؟

تیکرتولدیکسالگی دخترنازم هلساجونمه😍😍😗😗❤💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو محیط خونه پیاز بذار حتما

دود هم‌خوبه،دود اسفند،عنبرنسارا،کندر،گلپر

قیافه همسرم وقتی اولین بار بهش گفتم حسود پلاستیکی😒😵😲(اینو هم از نی نی سایت یاد گرفتی؟؟؟؟نی نی ساااااااااااایت می کشمت😠😡😤)
خوب مطمئنی سرما خورده؟؟ چون من شنیدم بچه ای که شیر مادر میخوره مقاومتش بالاست و سرما نمیخوره. البته ...

اخه عطسه میکنه و ابریزش داره

تیکرتولدیکسالگی دخترنازم هلساجونمه😍😍😗😗❤💝
2738

يكم سوپ با ابليمو بده بخوره اگه غذا خوره اين خوبه براش 

اگه يه سرماخور گي جزئيه

من كه تو امريكا زندگي ميكنم بچم تا يك سالگي دارو نخورده اينحا تا شديد نباشه مريضيش دارو نميزن به كودك و نوزاد 

منم هميشه سوپ و ابليمو تازه ميدادم ميخورد ديگه كاري از دستم بر نميومد 

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
خوب مطمئنی سرما خورده؟؟ چون من شنیدم بچه ای که شیر مادر میخوره مقاومتش بالاست و سرما نمیخوره. البته ...

ربطی نداره منم بچم شیر خودممو میخورد تا قبل یه سالگی زیاد سرما میخورد

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

قطره سدیم کلراید همون آب نمکه بگیر روزی ۷ ۸ ۱۰ بار بریز تو دماغش شستشو داده میشه دیگه عفونت نمیکنه.

اینو یه پزشک گفت.

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2706