2733
2734

راستش اینقدر توی این نی نی سایت راجع به طلاق و خیانت و مادر شوهر و بدبختی و ...... اینا مطلب خوندم احساس خوبی ندارم میگم بیاید به جای این حرفا بهم دیگه چیزای خوب یاد بدیم مثل یه نکته خوب در مورد زندگی در مورد آشپزی یا خانه داری،لاغری و چاقی، آرایشی یا هر چیزی فقط نکات مثبت باشه لطفا هر کی موافقه بزنه اون دست قشنگه رو

از این تاپیکایی ک نوشتید پر هست تو نی نی سایت!

اینجا تموم تاپیکا خیانت و طلاق و بدبختی نیست  

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولاً تازه واردهايي مثل شما اين موقع تاپيك ميزنن كه هيچكسي تو سايت نيست موقع زياد شدن جمعيت نيني سايت ها از ساعت يازده شب تا ساعت پنج صبح هست و تمام 😝😝

اونموقع تاپبك بزنيد ....

ماشاالله ما ايراني ها همه كارهامون  بر عكس بقيه دنيا هست 

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
2728

سلام من ی نظری دارم کسی هس ک بتونه تو تل ی کانال بزنه و کسای ک دوس دارنو اد کن اونجا آنلاین راجع ب هر چیزی درد دل کنیم .فکر میکنم تل خیلی راحتره تا اینجا .با تشکر اگ ایجاد کردین حتما منم عضو کنید 😅😅😅

معمولاً تازه واردهايي مثل شما اين موقع تاپيك ميزنن كه هيچكسي تو سايت نيست موقع زياد شدن جمعيت نيني س ...

اخ میدونید خانوما تازه اون موقعه تقریبا کارشون تموم شد و یا مثل من شبا بیخوابی دارن 😢😢روز ک میشه کلی کارو ...

معمولاً تازه واردهايي مثل شما اين موقع تاپيك ميزنن كه هيچكسي تو سايت نيست موقع زياد شدن جمعيت نيني س ...

من تازه وارد نیستم از قبل بودم کاربریم رو عوض کردم 

2738