2737
2734

بدون تور برو اونجا خودت سوئیت بگیر . کیش فقط برای خوراکی و عطر خریدن خوبه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

جنگ شبانه داره . رستوران موسیقی زنده داره. کنار ساحل شب ها دوچرخه سواری و پیاده روی میرن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من همیشه بدون تور میرم. چون با تور مدت زمانش خیلی کمه و به هیچ گردشی نمیرسی. حتما تفریحات دریاییش رو برو. پارک ابیش هم عالیه. جنگ های شبانش که معمولا ساعت 11 یا 12 شب شروع میشه خوبه. دوچرخه سواری رو ساعت 8 یا 9 شب حتما برو. صبح تا ظهر رو برو پاساژ گردی. برا خرید اگر قیمتاش برات مهم نیست برو سمت دامون و پردیس و سارینا. اگر قیمت مناسب میخوای برو مرکز تجاری. برای قواصی برو هتل داریوش، از همه جا بهتره. برا غذا میتونی بری ایوان مروارید، همه سبک غذایی داره. حتما هم یه سری به اسکیچرز روبروی پردیس بزن. قیمتاش نسبت به شهرهای دیگه خیلی خیلی مناسبتره، و کفشاش هم عالیه

هتل فلامینگو عالیه ساحل مرجان دریا کشتی یونانی بیلیارد مریم فروشگاه شاندیز عالیه

بیلیارد مریم بولینگ داره عالیه

2738

تفریحات دریایی و هوایی زیاد داره که من خودم شاتل سوار شدم پیشنهاد میکنم حتما سوار بشی

2706