2733
2739
عنوان

عفونت قارچی واژن و ضایعات پوستی؟

3560 بازدید | 13 پست

دوستای گلم ببخشید سوال شخصیه بین شماها کسی هست که به علت عفونت قارچی دچار ضایعات پوستی در واژن شده باشه؟

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 
بله به من دارو واژینال واژینیکس داد خوب شدم شبی یه شیاف

ممنون که جواب دادی من قبلا این ضایعات داشتم تشخیص عفونت بود و درمان شد الان باز دیدم اما خیلی شدیدتره میترسم زگیل باشه

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون که جواب دادی من قبلا این ضایعات داشتم تشخیص عفونت بود و درمان شد الان باز دیدم اما خیلی شدیدتر ...

نه عزیزم ببین از من عفونت قارچیه مثل پنیرک که موقع شستشوی واژنم متوجه شدم البته سرخود دارو استفاده نکن یه دکتر برو چه شهری هستی؟

2728
نه عزیزم ببین از من عفونت قارچیه مثل پنیرک که موقع شستشوی واژنم متوجه شدم البته سرخود دارو استفاده ن ...

بله علایم قارچ رو کاملا دارم اما نمیفهمم ضایعات پوستی به اون مربوطه یا نه

تا بعدازظهر که برم دکتر سکته میکنم از ترس

پس شما هم گفتی ضایعات پوستی رو داشتی درسته؟

یزدم

یعنی منظورتون شبیه خال؟ من داشتم به دکتر نشون دادم گفت زگیل نیست خال هست .اما من این ویروس دارم اما ...

نه شبیه خال نیست یه چیز غیر قابل وصفیه

باشه عزیزم میخونم ممنون

2738

عزیزم منم پارسال عفونت قارچی گرفته بودم پوست اون قسمت ورم کرده بود و شدیدا میخارید خشکی ام میزد اصلا فکرشم نمیکردم قارچ باشه. رفتم دکتر دارو داد خوب شدم. حتما برو دکتر داروهاتو منظم استفاده کن خوب میشی

لباس زیراتم جلو آفتاب خشک کن یا اتو کن و از بقیه لباسا جدا بشورشون. با پودرم نشور یا با شامپو بچه یا پودر صابون

عزیزم منم پارسال عفونت قارچی گرفته بودم پوست اون قسمت ورم کرده بود و شدیدا میخارید خشکی ام میزد اصلا ...

مال من ضایعه برجسته داره

با اینکه قبلا هم داشتم و با پماد رفع شد اما بازم میترسم این بار خیلی مشکوکه

ضایعات پوستی کجا درامده

نیلوفر تورو خدا راهنماییم کن چیکار کردی ...الان ی هفتس ضایعه های پرز مانندی انتهای لبای کوچیکم حس میکنم منم خیلی میترسم زگیل باشه ...برا تو چی بود ؟؟؟

مهربان باشیم شاید فردا نباشیم 😊🌹
نیلوفر تورو خدا راهنماییم کن چیکار کردی ...الان ی هفتس ضایعه های پرز مانندی انتهای لبای کوچیکم حس می ...

سلام عزیزم منم ضایعه های پرز مانند دارم میترسم زگیل باشه ...میشه بپرسم مال شما چی شد؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
ممنون که جواب دادی من قبلا این ضایعات داشتم تشخیص عفونت بود و درمان شد الان باز دیدم اما خیلی شدیدتر ...

میشه ب من بگید چه شکلیه ؟ 

چون منم دقیقا این مشکل واسه م بوحود اومده