2737
2739
عنوان

توستر میخوام بخرم راهنمایی میکنید

1998 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها لطفا راهنمایی کنید توستر میخوام بخرم چی مارکی خوبه ؟ کسی بوده سفید داشته باشه من شنیدم رنگ سفید بعد یه مدت به زردی میزنه درسته ؟ کسی تجربشو داشته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تستر دقیقا برا چه کاریه؟

یعنی چه کاری میکنه که فر و ماکروفر نمیکنه؟

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2728
2738
نومک جان چند ساله داری ؟زرد نشده اصلا 

نه زرد نشده

پارسال خريدم

همش استفاده ميكنم

انفاقا خيلي راضيم

كيك و پيتزا و اين چيزا بيشتر كاربرد داشته واسم

خدايا واسم نيني جونم سالم نگه دار ...به همه منتظرا ني ني سالم بده 😍😍😍

من ماکروویو میخوام خییلی گرون شده😭😭😭😭

قراره یه مدل دیگه اش رو بگیرم، کسی اینجا اسمارت اینورتر ال جی داره؟؟ چطوره؟؟ 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
من ماکروویو میخوام خییلی گرون شده😭😭😭😭 قراره یه مدل دیگه اش رو بگیرم، کسی اینجا اسمارت اینورتر ا ...

من ندارم ولی ال جی محصولاتش عالیه منم هم جارو برقیشو دارم هم ماشین لباسشویی هم تلویزیون و مانیتور همشون عالین البته با ضمانت گلدایرانش 

2706