2752
2734
دوتا دايي هام  يه عموم و كلي فاميل ديگه ريز و درشت اونجا داريم اونام همينو ميگن ولي نميدونم ...

عزیزم به وکیل مطمئن بگیرین باهاش مشورت کنین... مطمئنم که راحت تر از این حرفا میتونید اقامت بگیرید. شما خودت تنهایی برو پیگیرش شو بعضی مردا تو این چیزا تنبلن‌. با چنتا وکبل مهاجرتی مشورت کن 

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1
خوش بحال خانمهایی که واسشون سخت نیست که شوهرشون نباشه آرامش دارن فکرهای بد نمیکنن ولی من همیسه منفی ...

من هميشه به همسرم اعتماد كردم

و باز هم ميكنم

چون بهم ثابت شده

مردي كه قبل ازدواج زنهاي زيادي دورش بودن و حد خودش رو نگه داشته، بعد ازدواج هم پاک میمونه، چون انسانیت رو به شهوت و احساس زودگذر ترجیح میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم به وکیل مطمئن بگیرین باهاش مشورت کنین... مطمئنم که راحت تر از این حرفا میتونید اقامت بگیرید. ش ...

با بچه کوچیک واقعا نمیتونم😞😞

من کلاس زبانمو یک در میون میرم کلا هفته ای ۶ ساعته

با بچه کوچیک واقعا نمیتونم😞😞 من کلاس زبانمو یک در میون میرم کلا هفته ای ۶ ساعته

تلفنی هم میشه. تو نت سرچ کنی هست. مشخصاتت رو وارد کن شماره تلفن بده اونا باهات واسه مشاوره تماس میگیرن. اگه مایل بودی دیگه میری واسه مشاوره حضوری

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1
2731
تلفنی هم میشه. تو نت سرچ کنی هست. مشخصاتت رو وارد کن شماره تلفن بده اونا باهات واسه مشاوره تماس میگی ...

عزیزم شما میدونی پرستاری کودک تو چه کشوری بهتره!؟

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍

همسرت میتوانه بعد از وزود به خاک سوید تقاضای ویزا الحاق به خانواده رو برای شما کنه الانم میتونست برات توریستی تقاضا کنه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
سوئد که خوب اقامت میده! اونم تحصیلی. ریجکت چرا؟ کلا کشورای اسکاندیناوی الان وضعیت اقامت خیلی بهتر شد ...

سوید از چند ماه پیش یه حزب جدید. سرکار اومده کاملا مخالف حضور مهاجرینن 

من هميشه به همسرم اعتماد كردم و باز هم ميكنم چون بهم ثابت شده مردي كه قبل ازدواج زنهاي زيادي دورش ...

همسر منم دقيقاً همينجوري بوده تو مجردي اصلا حتي نگاه هم نميكرده به دختراي اطرافش و براش مهم نبودن خيلي ها براش دم تكون دادن ولي شوهرم دمشونو قيچي كرده حتي دختراي فاميلش هميشه ميگن خيلي مغروره خودشو ميگيره ولي اصلا اينطور نيست مغرور نيست ولي دوست نداره ولو باشه

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
سوید از چند ماه پیش یه حزب جدید. سرکار اومده کاملا مخالف حضور مهاجرینن 

ای بابا. خبر نداشتم. به جاش دانمارک همینطوری داره میگیره تو خیابون همینطوری عرب پناهنده سوری ریخته. 

نمیدونم گلم من میخام ببینم اگه میشه بااین رشته رفت خارج(هرجا)بخونم عزیزم

🤔 نمیدونم چه رشته ایه. ولی خیلی جاها میتونید واسه کالج یا لیسانس درخواست بدین و برین هر رشته ای خواستین بخونین... مثلا اتریش و المان خیلی انتخابای خوبی واسه تحصیل هستن چون تحصیل رایگان هستن

ای بابا. خبر نداشتم. به جاش دانمارک همینطوری داره میگیره تو خیابون همینطوری عرب پناهنده سوری ریخته.& ...

اره الان وضعیت جهان با حضور مهاجرین به سمتی میره که احزاب نژادپرست دارند دارای اکثریت ارا میشن  انتخابات سوید رو دنبال میکردم الان سخنرانی جدید ترامپ برای جمع اوری رای برای جمهوری خواهها در مجلس اینه جمهوری خواهها رو داری اکثریت کنید تا جلوی مهاجرین بیشتر رو بگیریم چی بگم اوضاع مهاجرت داره روز به روز بدتر میشه 

اره الان وضعیت جهان با حضور مهاجرین به سمتی میره که احزاب نژادپرست دارند دارای اکثریت ارا میشن   ...

یه مقداری حق دارن. وقتی شغل واسه خودشون کم میشه به جاش پناهنده ها این مشاغلا رو پر میکنن و اینکه یجور جلوه اسلتمی شده و ترسناک به شهر میدن... قبلنا که هنوز قانون روبنده و اینا نبود واقعا ادم جرات نمیکرد از بغلشون رد شه. یه مرد و ۵تا زن با روبنده.