2737
2734
قاتل بلفطره چیه دختر خول😀

🤣🤣والا بخدا ولی هز دیشب باهاش خیلی مهربونم سعی میکنم باهاش درس کار نکنم ک عصببی نشم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان درك ميكنم چرا زنه همسايمون انقدر جيغ ميزنه رو بچش و قسم ميده بچه رو كه تورو امام حسين مامانو اذيت نكن بخدا نميدونم از دسته كجاى زندگى بكشم😔 همش ميگه خدا مادرتو بكشه انقدر ازارش ميدى

اوايل فكر ميكردم مشكل روانى داره رو بچه ى ٢ساله داد و هوار ميكنه

الان با اين تاپيك فهميدم بچه ها بچه نيستن،شرايطاى زندگى سخت شده كه اينجورى ميشن مامانا

خدا صبر بده به همه ى ماماناى مهربون

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2731

مامانای مهربون سلام من ی پسر۳ساله دارم ک دارم ازپوشک میگیرمش میخواستم بدونم کسی از شورت آموزشی استفاده کرده برا بچش؟؟چ مارکی خوبه؟؟

شستنش راحته؟؟

و همینطور پوشک شورتی مای بی بی

کسی تابحال استفاده کرده؟؟

دارم ازپوشک میگیرمش خیلی انرژی و وقتمو میگیره😣😣

سعی میکنم عصبانی نشم ولی وقتی خودم ناراحتم ویاخسته م زودترعصبانی میشم و سرش دادمیزنم😔😔

خودمم ناراحت میشم

خیلی حالم بده. من یه مامان 27 ساله هستم که زود از کوره در میرم و سر دختر 2 سال و 9 ماهه ام داد میزنم گاهی هم میزنمش. به خاطر همین دخترم هم خیلی پرخاشگر شده. نمیدونم چه جوری این اخلاقمو درست کنم. الآن خونه بابابزرگش بودیم هر چی میخواست می رفت سراغ عمه اش. یه جوری برخورد میکرد انگار من اصلا اونجا نبودم. خیلی دلم گرفت میدونم دلیلش هم رفتار خودمه

2740

منم ۲۱ ساله آروین جان ۲ سال و ۴ ماهشه اکثر روزا ب خاطر غذا نخوردنش دعواش میکنم یا گاهی کتک میخوره 

ولی بعدش میگم ای خدا کاش دستم می شکست و بچمو نمیزدم

کیابچشون بدغذا و غرغروئه؟

مامانای مهربون سلام من ی پسر۳ساله دارم ک دارم ازپوشک میگیرمش میخواستم بدونم کسی از شورت آموزشی استفا ...

من اصلا از شورت آموزشی استفاده نکردم پسرم ۱ سال و سه ماهش بود از پوشک گرفتمش هر ده دقیقه یک بار میبردم دستشویی تا جیش کنه هی زماناش بیشتر شد ۲۰ دقیقه ی بار نیم ساعت ی بار تا خودش جیش داشتنی یا شومبولشو می گرفت یا جیش میگفت

خیلی تاپیک مفیده، ولی بهتره یه ادرس تو تلگرام یا واتس بود.... من کم میام اینجا، ولی نیازمند تغییرم، من حدودا 39 سالمه

من دوقلوی دختر 8 ساله دارم که قل اول کم تمرکزه و همینطور کمی طیف داره، و چون دوقلو هستن نا خوداگاه مقایسه کردن این دو تا منو حساس کرده... وقتی ارومم با خودم حلاجی رفتار میکنم، اما تو شرایط که قرار میگیرم تصمیمام همه درست نیست، رفتارای دخترمم دست خودش نیست و زمانبره که تغییر مثبت کنه، و من تو این راه خیلی افسرده و عصبی شدم... وانقدر گاهی عصبی میشم که میخوام خودمو بزنم که چرا بچه دارشدم، و خودمو زندگیم و ارامشو به خودم حروم کردم.... خیلی مشاوره میرم تا راه درست تنبیه کردن  بچه های خاص رو یاد بگیرم، چون اونا خیلی نمیتونن رفتاراشونو کنترل کنن، و ما به عنوان والد باید بدونیم راه درست چیه

خلاصه اینو بگم که باید راهکار های کنترل خشمو زیر نظر مشاور چه تو کارگاه اموزشی، چه کتاب، چه اینجا یاد و تمرین کنیم... مطئنا تغییرات مستلزم زمان و اگاهی هست

2706