2733
2734
عنوان

هر کی به دنبال بازی های جدید با کوچولوشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5223 بازدید | 191 پست

میشه برنج رو ریخت توی سینی و ازش بخواهیم یه شکلی بهش بده.مثلا شکل خانه دربیاره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

راستی ما هم یه مسابقه داریم که کی امروز قهرمان شده مسابقه اشم اینطوریه که هرکی هواسش بود برق اضافی خونه رو خاموش کرد یا اتاقی که کسی داخلش نیست ولی برقش روشنه رو خاموش کنه قهرمان اون روز خونه است

الان بچه ها شدیدا به مصرف برق حساسن و نمیزارن الکی مصرف شه

👊بر ابرهه ها سنگ ابابیل ببارد...بر قلب تل آویو که سجیل ببارد👊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خیلی عالیه

روایت داریم یک جایگاهی توی بهشت وجود داره برای کسانی که با بچه ها بازی میکنند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

دختر من از صبح تا شب مشغول بازیه

آب بازی

خاک بازی

بازی با غذا😑 بعد از سیر شدن تو بقیه غذاش آب میریزه و به دست و پاهاش میماله و میخنده😑

بالش ها یا کوسن ها رو روزمین میچینه روشون میدوییم

از روی تشک ها میپریم پایین

با بالش براش سرسره درست میکنم سر میخوره

پازل و کتاب قصه خیلی دوس داره

رشته های ماکارونی رو ریز میکنم تو سوراخ نمکدون میکنه برای تمرکز خیلی خوبه

تو غذا درست کردن کمکم میکنه مثلا تخم مرغ میشکنه 

آب کشی استکان ها هم خیلی دوس داره انجام بده

گردگیری براش مثل بازیه خیلی دوست داره

قایم باشک خیلی دوست داره هم شمارش یاد میگیره هم باعث شده از اتاق تاریک نترسه و راحت بره قایم شه

نقاشی خیلی دوست داره. روی دیوار کاغذ زدم نقاشی میکشه

خیلی تو خونه میدوئیم گاهی خیلی خسته میشم

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
2728
میشه برنج رو ریخت توی سینی و ازش بخواهیم یه شکلی بهش بده.مثلا شکل خانه دربیاره.

ما با چوب کبریت یا دومینو هاش این کارو میکنیم. 

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
دختر من از صبح تا شب مشغول بازیه آب بازی خاک بازی بازی با غذا😑 بعد از سیر شدن تو بقیه غذاش آب می ...

عزیزم ماشاالله چند سالشه؟

خوش به حالش با وجود این مادر.  

2740
دختر من از صبح تا شب مشغول بازیه آب بازی خاک بازی بازی با غذا😑 بعد از سیر شدن تو بقیه غذاش آب می ...

اذه دختر منم کوچیک تر بود یه سفره پهن میکردم با یه حوله بعد قاشق میدادم دستش با یه عالمه ظرف کوچیک اب و میریخت تو ا‌ون ظرف کوچیکا با قاشق

سعی کنید در ضمن بازی ها مفاهیم دین رو هم یادشون بدید.تربیت دینی باید از همین اول چه بسا از بیست سال قبل از تولد شروع شده باشه.

اذه دختر منم کوچیک تر بود یه سفره پهن میکردم با یه حوله بعد قاشق میدادم دستش با یه عالمه ظرف کوچیک ا ...

من یه فیلم دارم از تقریبا یازده ماهگی زهرا.ماکارونی رو میماله کف زمین و بعد روی سرش و بعد جمع میکنه میزنه تو ماست میخوره.بچه های من خیلی زیاد آزادی داشتند و دارند.که با مذاق همه جور در نمیاد.

من یه فیلم دارم از تقریبا یازده ماهگی زهرا.ماکارونی رو میماله کف زمین و بعد روی سرش و بعد جمع میکنه ...

واای منم به بچه هام آزادی میدم ولی پیشه شما شاگردی بیش نیستم😄😄😄

دیگه در این حد نیست ازادیشون😁😁😁😁

واای منم به بچه هام آزادی میدم ولی پیشه شما شاگردی بیش نیستم😄😄😄 دیگه در این حد نیست ازادیشون😁😁 ...

عه آقا.....

اما عوضش خیلی زود یاد گرفت خودش غذا بخوره.من یک سال بیشتره بهش غذا نمیدم.

عه آقا..... اما عوضش خیلی زود یاد گرفت خودش غذا بخوره.من یک سال بیشتره بهش غذا نمیدم.

😁😁😁😁

بچه های منم خیلی زود خودشون غذا خوردن اما راستش احازه کثیف کاری زیادی بهشون نمیدادم

ولی برای هر وعده غذایی لباساشون باید عوض میشد چون از خجالتش در میومدن

این ظرفای یکبار مصرف هست پیش دستی ها به بچه ها کمک کنید باهاش حیوانات رو درست کنند.ایده از خودشون باشه.میتونید یک پیش دستی پلاستیکی رو از وسط ببرید و بگید مثل هندوانه رنگ بزنند.

2706