2737
2734

بچه ها شما هم مثل من از ماسك هاي خونگي استفاده ميكنيد؟ تا حالا نتيجه هم داشته؟ براي چه موردي؟ 

حالم خوب است، همانند مريضي كه ميگفت خوبم ...اما مُرد .

بله،من استفاده كردم و ميكنم،براي از بين رفتن جوش و جاي جوش و نرمي و روشنيِ پوست،نتيجه هم داده،سي و سه سالمه ي خط چروك ندارم خداروشكر

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘

من پودر سفید اب رو با گلاب یا الب لیمو طبیعی قاطی میکنم 20دیقه ب صورتمخ بعد میشوزم صورتم شفاف میشه ولی ککو مکو خال دارم زیاد حسش نمیکنم.زردچوبه و سفیدم میگن ده روز پشت هم بزنی تاچن ماه پوست شفافه

الله⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله،من استفاده كردم و ميكنم،براي از بين رفتن جوش و جاي جوش و نرمي و روشنيِ پوست،نتيجه هم داده،سي و س ...

چه عالي، چه ماسكي ميزني؟

من پودر سفید اب رو با گلاب یا الب لیمو طبیعی قاطی میکنم 20دیقه ب صورتمخ بعد میشوزم صورتم شفاف میشه و ...

پودر سفيد اب با خود سفيداب فرق ميكنه دوستم؟ 

زالو درمانی.ماسک زردچوبه عسل شیر.ماسک سفیده تخم مرغ و ابلیمو.من از اینا جواب گرفتم همینطور صابون تی ...

اين صابون كه گفتي براي چي خوبه؟ از داروخانه ميگيريد؟

چه عالي، چه ماسكي ميزني؟

مجرد كه بودم هميشه بخورِ بابونه ميدادم،بعد ماسك ماست و  جوانه ي گندم استفاده ميكردم،ماسك سيب و عسل عاليه.ماسك نشاسته ميزاشتم البته بهت پيشنهادش نميكنم چون خيلي پوست رو خشك و حساس ميكنه.الان ماسك ماست و سدر و جوش شيرين استفاده ميكنم خيلي راضي ام،ماسك عسل هم عاليه.

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
2738

من خودم آلوئه ورا با آبليمو ميزنم، پوست رو شفاف ميكنه اما فقط براي چند ساعت ، يه كم نا اميد شدن از ماسك هاي طبيعي 🙁

ي چيزم هست،هر بار ميرم حمام با سفيدآب صورتمو ميشورم،خيلي خوبه.

پودر سفيد اب با خود سفيداب فرق ميكنه دوستم؟ 

فک کنم بهش میگن سفید اب نقره .ن فک نکنم من تو عطاری گفتم پودر سفید اب بده خدایی اگ صورتت زیاد خالو لکو ککو مک نداشته باشه قشنگ روشنی پوستتو اخساس میکنی.کپسول ویتامین Eو ژله الوئه وراهم ازچروک جلو گیری میکنن چروکهایی ک دراثر چاقی لاغری بوجود میاد.شیرم خوبه البته طبیعی باعسل بزنی خیارم رنده شدش پوستشم خوبه

الله⁦❤️⁩
مجرد كه بودم هميشه بخورِ بابونه ميدادم،بعد ماسك ماست و  جوانه ي گندم استفاده ميكردم،ماسك سيب و ...

ماسك سدر و ماست خاصيتش چيه خانوم گل؟ چند روز يه بار ميزني؟

من یسری ماسک های طبیعی و سنتی گذاشتم تو کانالم اکثرشو قبلا استفاده کردم بشرطه اینکه وقت بزاری و حوصله کنی صد درصد نتیجه میگیری دوس داشتی ماسکهاروببینی بیا تو کانالم کلی از دوستای نی نی سایتس عضون lifestylee24

آره خیلی خوبه اگه دنبال ماسک خونگی اینا هستی برو کانال lifestylee24 ماسک اینا میزاره 

مرسي حتما نگاه ميكنم

2706