2733
2734
پسر جاریم این مشکل رو داره
کسی بچش رو عمل کرده؟
سخت بوده عملش؟
پیش کدوم دکتر و کجا؟
اگه اطلاعات دیگه ای هم دارید خواهش میکنم بگید....
رهی جون
عزیزم
ان شاالله مشکلشون زودتر حل میشه
یکی از بچه های نی نی سایت هم همین مشکلو داشت
خدا رو شکر عمل کرد و خوب شد
میدونم پسرشو پیش دکترهای خوب برده
اسم کاربریشون سارا (مامان امیر پرهام)
من دیدم متاسفانه الان آن نیست
بیشتر عصرها میان و شب
اگه دوست داشتی عصر یا شب به اسمشون تاپیک بزن تا بیان
خانوم خوبی هستن مطمئن باش راهنماییتون میکنن
رهی جون
عزیزم
ان شاالله مشکلشون زودتر حل میشه
یکی از بچه های نی نی سایت هم همین مشکلو داشت
خدا رو شکر عمل کرد و خوب شد
میدونم پسرشو پیش دکترهای خوب برده
اسم کاربریشون سارا (مامان امیر پرهام)
من دیدم متاسفانه الان آن نیست
بیشتر عصرها میان و شب
اگه دوست داشتی عصر یا شب به اسمشون تاپیک بزن تا بیان
خانوم خوبی هستن مطمئن باش راهنماییتون میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان مینی جون کجا و پیش چه دکتری عمل کردین؟
کلا عمل سختیه؟بچه خیلی اذیت میشه؟ بیتابی میکنه؟
دوران نقاهت و تو بیمارستان موندنش چقدره؟
دقیقا کجای بچه رو باز میکنن و چقدر؟ شکم یا پایین؟؟
هزینش چقدر شد؟
هر توضیح مفیدی دیگه داری ممنون میشم...
الان پسرتون چند وقتشه؟ دیگه مشکلی نداره انشالله؟
رهی جون من پسرم رو وقتی 9 ماهش بود عمل کردن تا بیضه اش رو پایین بیارن ولی متاسفانه اصلا وجود نداشت در حال

حاضر پسرم 10 ساله است دکتر گفت احتمالا با همین یک بیضه متولد شده البته من ابتدا خیلی نگران و نارحت بودم ولی

شکر خدا یکی از بیضه هاش سالمه و رشد مناسب داره و دکترش گفت یک چهارم بیضه هم برا باروری درآینده کافیه ولی این

که کدوم دکتر عمل کرد من ساکن تهران نیستم و در مورد هزینه هم خوب 10 سال قبل بود و قیمت ها خیلی فرق کرده ولی

در مورد دوره نقاهت یک روز در بیمارستان نگه داشتن و حدود 5 روز ی هم تو خونه استراحت کرد ولی چون بچه است جای

بخیه هاش زود خوب شد ولی برا پسر من چون ابتدا کانال بیضه (بالای پا ) رو باز می کنن ولی چون بیضه رو پیدا نکرده بودن

مجبور شده بودن شکم رو باز کنن یه شکاف عین سزارین پایین شکمش خوب طبیعیه که بالاخره بچه کوچیکه و درد زیاده

ولی انشا االه مشکل جاری شما با کانال بیضه حل میشه و نیازی به جراحی شکم پیدا نمی کنه باز هم سوالی داشتی

بپرس و ما رو از حال نی نی بی خبر نذار.
CafeMom Tickers