2737
2739

نظرتون راجع به جنسیت بچه چیه ؟

تعداد رای : 28
نظرسنجی
بیشتر دوست دارم یه پسر سالم باشه
1
3%
بیشتر دوست دارم دختر سالم باشه
3
10%
یک دختر و یک پسر ایده آل
8
28%
واقعا فرقی نداره فقط سلامت باشه و هرچی خدا بخواد
16
57%

وب سایت همسرم سپتیک تانک پلی اتیلن و سایت سپتیک تانک هست . خیلی به کارش امیدوار هست ولی فعلا که من چیزی ندیدم :) چربی گیر

😶

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بچه اوله فرقی نداره چی باشه ولی خودم دوست دارم دو تا داشته باشم یه دختر یه پسر تا هر دوتا حس رو تجربه کنم 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2183190/هر-روز-همه-یک-صلوات-برای-یکی-از-خانومهایی-که-میخوان-مامان-بشن

دوستانیکه تاپیکهای من بودید....من  شکر خدا مامان شدم ...امیدتون به خدا باشه ...إن شاء الله روزی همتون بچه های خوشگل و سالم و صالح و عاقل

من دوست داشتم یه پسر باشه یه دختر ولی خدا صلاح ندونس الان دختر میبینم دلم ضعف میره شوهرمم همینطور

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
من دوست داشتم یه پسر باشه یه دختر ولی خدا صلاح ندونس الان دختر میبینم دلم ضعف میره شوهرمم همینطور

من برعکس شمام خیلی پسر دوست داشتم ولی خدا خواست دوتا دختر داشته باشم بازم خداروشکر ولی همیشه باحسرت به پسر بچه ها نگاه میکنم

2740
من برعکس شمام خیلی پسر دوست داشتم ولی خدا خواست دوتا دختر داشته باشم بازم خداروشکر ولی همیشه باحسرت ...

خیلی بد قربون خدا برم نمیدونم صلاحش چیه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
واقعا صلاحش چیه که با این همه دعا کردن هم بهم اون چیزیو که میخواستم نداد خدیا بازم برای هزار بار شکر ...

اره والا بعضا دلم خیلی میگیره که تنها میمونم ون نه خواهر دارم نه مادر خوب نه مادرشوهر درست حسابی خدا هم که بهم دختر نداد سنگ صبورم باشه