2737
2739
عنوان

خواهرم اشپزخونه رو اتيش زد

1257 بازدید | 65 پست

سلام بچه ها وابييييييى اگه بدونيد چه افتضاحى شده! خواهرم اومده چايى دم كنه قورى داغ بوده با كهنه برداشتش بعد نخ پايينش گرفته به شعله اتيش گرفته😐خواهرم متوجه نشده دستمال رو گذاشته رو كانتر! اگه يكم ديرتر ميرسيدم كل اشپزخونه سوخته بود! كانتر سوخته قشنگ.... بچه ها خيلى ناراحتم نميشه كاريش كرد؟ از پشتش هم لوله گاز رد ميشه به نظرتون ميشه روش رو عوض كرد؟ اگه كمكى يا راهنمايى داريد بگيد

عکس بفرست

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وااای یه بارم خواهر منم آشپزخونه رو آتیش زد 

اومده بوده روغن داغ کنه گذاشته رفته دسشویی برگشته دیده ماهیتابه آتیش گرفته ،هودمون سفید بود کلا سیاه شده بود و س‌وخته بود

بی تو با بدن لخت خیابان چه کنم🍀با غم انگیز ترین حالت تهران چه کنم😞

بگو بترکی دختر    دیگه چشمت ندیده، بو که داره! در کل فدای سر همه تون به نظرم. می شه عوض کرد. هزینه داره دیگه. 

«مگه زوره؟ به خدا هیچکی به تاریکیِ شب تن نمی‌ده؛موشِ کورم که می‌گن دشمنِ نوره، به تیغِ تاریکی گردن نمی‌ده!»
2706