2737
2734

میشه درش اورد دوباره؟

مگه نمیره بالا؟

واژینال استفاده میشه؟؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
😒چه کاریه اخه قرص بخور والا یکی بود میگفت سیره گیر کرده اونجاش نتونسته در بیاره نکنید از این کارا

😂😂😂

نه اونقدجلونیست دستم بهش نرسه

نخ وصله بهش

اولین بارمه گذاشتم همه میگن خوبه 

گفتم امتحان کنم

😂😂😂 نه اونقدجلونیست دستم بهش نرسه نخ وصله بهش اولین بارمه گذاشتم همه میگن خوبه  گفتم امت ...

پماد وازینال که خودم اصلا نتیجه نگرفتم با اینکه میگن خوبه ولی قرص داکسی سیکلین که برا عفونت زنان تجویز میشه ۱۵ روز خوردم ۱۲ ساعته همراه غذا مایو هم نپوشیدم بعد توالت هم خودمو با دسمال کامل خشک کردم خوب شدم

من عفونتم اینقد زیاد بود دکتر گفت فریز میکنم ولی گفتم بعد مسافرت میام فریز میکنم گفت پس این قرص رو بخور 

بعدش که دوباره رفتم‌معاینه گفت خوب شدی البته هنوز میخورم قرصمو برا ۲ماه