2733
2739
عنوان

روز هشتم انتقال جنین

12278 بازدید | 22 پست

سلام خانوما امروز8روز از انتقالم میگذره و متاسفانه هیچ هیچ هیچ علائمی ندارم...خیلی نگرانم و دلم گرفته..من دوتا جنین بلاست انتقال دادم...تو رو خدا میشه اگه کسی تجربه ای داره کمکم کنه...از کی علائمم شروع میشه؟؟ همه خانوما لک لانه گزینی دارن؟؟

قُلْ لَنْ يُصِيبَنَا إِلَّا مَا كَتَبَ اللَّهُ لَنَا هُوَ مَوْلَانَا ۚ وَعَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ بگو: «هیچ حادثه‌ای برای ما رخ نمی‌دهد، مگر آنچه خداوند برای ما نوشته و مقرّر داشته است؛ او مولا (و سرپرست) ماست؛ و مؤمنان باید تنها بر خدا توکّل کنند!»

عزیزم اصلا تو انتقال به علائم دقت نکن من کلی علائم داشتم که همش تاثیر داروهاس چراخودتو اذیت میکنی من ازبس استرس داشتم نگرفت

من خیلی خاصم میدونم عشقیم واسه خودمم خیلی جیگرمم لپمم سوراخه بهله اینجوریاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم چندروز پیش انتقالم منفی شد جنین بلاست یعنی چی 

بلاست جنین5روزه است

قُلْ لَنْ يُصِيبَنَا إِلَّا مَا كَتَبَ اللَّهُ لَنَا هُوَ مَوْلَانَا ۚ وَعَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ بگو: «هیچ حادثه‌ای برای ما رخ نمی‌دهد، مگر آنچه خداوند برای ما نوشته و مقرّر داشته است؛ او مولا (و سرپرست) ماست؛ و مؤمنان باید تنها بر خدا توکّل کنند!»
گلم علائم داشتن یا نداشتن اصلا نشانه ی بارداری نیست، هر نشانه ای هم به خاطر عوارض داروها و امپول هاس ...

ممنونم...تو رو خدا برام دعا کنین..من خیلی حالم بده...

2738

من صبح ها که از خواب پا میشم سینه هام گنده و سفته و درد داره کمی... موقع خواب که قبلا ها دمر میخوابیدم الان نمیتونم چون درد میگیره سینم... شما چی سینه هاتون حساس نشده؟ 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 

ببین هیییییچ غصه نخوریاااا ما یه پارتی داریم اساسی میرم حرم اقام امام رضا ع به اسمت نذر میندازم تو ضریح یا پنجره فولاد خواستی اسمت بگو

ان شا الله بسلامتی نی نی ت دو دستی چسبده بهت ول کنم نیس که نیس ..علائم که مهم نیس خیلیا علائم ندارن فکرش نکن سوره عصر زیاد بخون دلت اروم عزییییییزم😍❤

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
ممنونم...تو رو خدا برام دعا کنین..من خیلی حالم بده...

اسمتم قشنگههههههههه 😍😍😍یادم می مونه امشب یا فردا میرم

نبینم غصه ش بخوریااااا❤

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
سلام گل گیسو جان.. امروز ازمایش داشتی؟ رفتی؟  چی شد

رفتم عزیزم....منفی شد....حالم خیلی بده...دنیا رو سرم خراب شده...

رفتم عزیزم....منفی شد....حالم خیلی بده...دنیا رو سرم خراب شده...

واااااااااااای... 😲😲😲😲

خدایا.. چرا ؟ 

گل گیسو جان همین الان دیدم او یه تاپیک دیگت پیام داذی بهم.. بخدا الن به یاذت بودم

چراذاخه

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 
2706