2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوبه حالا اشتباهتو قبول كردي!چرا واقعا تمام زن هاي ني ني سايت خودشونو خوبه ميدونن و مردشون رو بدجنس ...

چون شوهرا نزده میرقصن. کمی توظاهر نشون بدی اشتباه از خودته یه دوری برمیدارن که حد نداره😁😁😁بی جنبن

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738

شوهر من انقد حساسه که من مثلا بگم دوستم رفته فلان کشور ناراحت میشه فکر میکنه من مثلا دلم میخواد اون نمیتونه در صورتی که من خبر مرگم فقط یه جمله گفتم . بعضی مردا حساسن دیگه

و خدایی که به شدت کافیست ... 
چی گفتی بهش😧

بهش گفتم خسته م...منظورم این بودچندباربهش گفتم اینجوری نکن بازانجام داد فکرکردگفتم اززندگی باتوخسته م..داغون شد😣گفت من دارم ازدوریت میمیرم تواززندگیت خسته ای ؟😭

وقتی از چیزی ناراحت و دلخورید 

با پیغام  مطرحش نکنید

حرف بزنید ... صدای آدمها و نحوه ادای کلماتشون و لحن کلامشون  خیلی تاثیر گذاره

جلوی سوتفاهم ها رو هم میگیره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
بهش گفتم خسته م...منظورم این بودچندباربهش گفتم اینجوری نکن بازانجام داد فکرکردگفتم اززندگی باتوخسته ...

واسه همه پیش میاد تو فکرش نرووو

ایقد که نـــی نـــی سایت حـسودپـلاستیکی داره فــامیل نداره😄😓😖
2706