2737
2734

ازمایش دوم غربالگری ریسک نقص لوله عصبی 1 به 18 بود که سونو سه بعدی رفتم خداروشکر سالم بود ، NFT هم تو سونو سه بعدی یکم بالا گفت رفتم اکوی قلب جنین اونم خداروشکر سالم بود ولی بازم استرس سندرم داون دارم دکتر سونو گفت بچت سالمه نترس یکم بالاست دکتر زنانم که تخصص طب جنین و مادر داره گفت 99 درصد بچت سالمه دکتر اکوی قلبم گفت 90 درصد سالمه به همه اینو میگم بیشتر از 90 به هیچکس نمیگم 

گفت یکی آمنیوسنتز کرد گفتیم 99 درصد سالم اما بچش با سندرم داون بدنیا اومد واسه همون همش استرس دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کی گفته دیگه امینوسناز اخرشه ویک درثد احتمال خطا داره سلولارو کشت میدن وچهل پنجاه تا بیماری ژنتیکی بررسی میشه بعدم که انومالی واکو قلبم هس دیگه اون یدرصدم احتمال از بین میره چجور بوده سندرم داون داسته بدنیا امده

سلفری نود درثد جوابش درسته واگر مشکوک باشه باز امینوسنتز میشه

کی گفته دیگه امینوسناز اخرشه ویک درثد احتمال خطا داره سلولارو کشت میدن وچهل پنجاه تا بیماری ژنتیکی ب ...

سل فری ۹۹درصد جوابش درسته

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه
2738
سل فری ۹۹درصد جوابش درسته

سلفری نود درصده اگر های ریسک بشی باید امینوسنتز بشی واجازه سقط پزشکی قانونی فقط با جواب کتبی امینوسنتز تا هجده هفته وشس روز صادر میکنه 

ایشالا سالمن همه نی نیا

منم تو غربالگری دوم ان بی ۴.۵ بود گفتن تیغه بینی کوچیکه بچه ت ۹۹درصد سالمه امنیوسنتز کن خیالت راحت ش ...

چرت ندادید وهمش استرس بکشی تا دنیا بیاد خدا نکرده زبونم لال اگر بچه مشکل دار دنیا بیاد یعمر میخوای چکنیش

سل فری دادم جوابش نیومده هنوز

هزینش چقد بود؟ منم شاید امروز بدم میخوام خیالم راحت بشه البته هفته بارداریم بالاست اگه چیزی هم باشه دیگه اجازه سقط ندارم ، دعام کنید بچم سالم باشه

2706