2737
2739

والا ما صبحونه یا عسل و کره مربا میخوریم،یا تخم مرغ ابپز یا نیمرو از این سه حالت خارج نیست،ناهارم میرم خونه دخترداییم مهمونی

کاربرmelissssssaهستم،منم به لیست ترکونده ها اضافه کنین لطفا😕😕اهای اونی که شبا میای سطل اشغال کوچه رو برعکس میکنی😐😐یه روز گیرت میارم میترکونمت😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پای مرغ خالی درست میکنی یاعصاره شوتوسوپ اینامیریزی خالی میتونی بخوری؟؟؟؟؟😫😫😫😫

تول با پیاز میپزم.میذارم غضروفاش نرم بشه بعد با پیاز تفتش میدم و نمک و فلفل و زردچوبه بعدش رب میزنم و دارچین بعدم اب ت..راستی سیب زمینی هم تفت میدم داخلش,معمولا هم ی تکه مرغ قاطیش میکنم..بعد میذارم غلیظ بشه عالییی

2728
پای مرغ خالی درست میکنی یاعصاره شوتوسوپ اینامیریزی خالی میتونی بخوری؟؟؟؟؟😫😫😫😫

پای مرغ فوق العاده برای پا درد خوبه.درسته بدخوراکه ولی باتوجه به جنبه درمانیش ارزشش رو داره

2738
پای مرغ فوق العاده برای پا درد خوبه.درسته بدخوراکه ولی باتوجه به جنبه درمانیش ارزشش رو داره

آره شنیدم خیلی خوبه کلسیم فراوان داره.به منم دکترگفته واسه کمردردم بخورم ولی اصلانمیتونم😣😣😣😣😣

ولی یه جاری دارم لامصب توهرچیزی پای مرغ میریزه اونم درسته شکلش توغذامعلومه حداقل نمیکنه استخوناشوجداکنه بریزه توغذا انگاردست مرده ست میبینی 😨😨😨😨😥😥😥😥😥😥

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706