2737
2739
اییی بابا مث اینکه شما تو ایر ان نیستی  شایدم روششون تازگیا عوض شده آخه با ذرت بیست روزه بالغ ...

ایران هستم لطفا اینهمه شایعات روباورنکنید.شوهرعمم مرغداری داره باذرت وسویا زودبزرگ میشن

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
عزیزم کی میگه به مرغ هورمون میزنن؟؟؟مگه هورمون ارزونه که بخوان هورمون بزنن.به مرغاذرت وسویامیدن واسه ...

تو بارداری مشکل نداره ؟؟؟ما شمال مرغ محلی ها سنگدونشو کباب میزدیم عاشقش بودم سفت بود ولی الان چند سال نخوردم 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایران هستم لطفا اینهمه شایعات روباورنکنید.شوهرعمم مرغداری داره باذرت وسویا زودبزرگ میشن

منم شنیدم و هم دیدم دلستر تاریخ گذشته میریزند تو آبشون چون باعث میشه شدید گرسنه بشن و پودر هورمون بسیار ارزون هست میریزند تو غذاشون 

والا دکترای تغذیه چند بار شنیدم که میگن مرغ ها رو بجوشونید و ابشو دور بریزید و بعد باهاش غذا درست کنید 

حالا شاید شوهر عمه شما با وجدان و آدم درستیه که اصولی رفتار میکنه اگه اینجوره که خدا روزی شو صد برابر کنه🙏😌

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
تو بارداری مشکل نداره ؟؟؟ما شمال مرغ محلی ها سنگدونشو کباب میزدیم عاشقش بودم سفت بود ولی الان چند سا ...

مرغ محلی همه چیزش خوبه و سالم

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
2728
2738

چرا باید از سنگدان مرغ استفاده کنیم؟

سنگدان ها هم چربی کمی دارند و هم دارای ویتامین بالایی هستند. سنگدان دارای چندین ویتامین شامل ویتامین ب 12 است که برای عملکرد مغز و تشکیل سلول های خونی سفید، نیاسین، که برای گردش و تولید هورمون مناسب است و ریبوفلاوین که پوست و موی شما را سالم نگه می دارد، ضروری است.

در سنگدان مرغ، ویتامین B3 و نیاسین و ریبوفلاوین به میزان قابل توجهی وجود دارد که هر دو برای درمان مشکل استرس و رفع اضطراب، تعدیل هورمون های جنسی در غده فوق کلیوی، پیشگیری از ابتلا به سرطان، بهبود گردش خون، سلامت مو ها و جلوگیری از ریزش موی سر و بهبود قدرت بینایی نقش دارند.

منبع: سایت عطاری آنلاین | عطارک