2703
2553

من قلم خریدم اللن گذاشتم بپزه☺

سنگدون مرغ نمیخرم دوسنداریم.

ولی پای مرغ نیگیرم بخاطر پسر کوچولوم خیلی مفیییده

چند روزی اسمان نزدیک است...لحظه ها را دریاب...سلامتی همه مریضا و برادرم صلوات😍

عزيزم من ميگيرم تميز تميز ميشورم با سويا و دنبه خوب دومرتبه چرخ ميكنم ادويه و اينا ميزنم باقالب همبر ميشه همبر جاتون سبز اون هفته درست كردم واسه گوشت چرخي يا كباب ماهيتابه اي هم عاليه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سنگدون خوب نیس منم اوایل گرفتم ولی دوست نداشتم ولی یه مدل مامانم درست میکنه واقعا خوشمزس همراه بامرغ میپزه قلیه قلیه وااای عالیه

همه چیزدرست میشه دقیقا 32 ام این ماه ساعت 25
2714
اره چه اشکالی داره منم چرخ میکنم تو ماکارونی و لوبیا پلو حتی آگه به کسی نگی متوجه نمیشه گوشت نیست خی ...

با گوشت مخلوط میکنی یا تنهائی استفاده ش میکنی؟

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

عزيزان اين بخونيد🚨🚨🚨🚨

معمولا مقدار مشخصی آنتی‌بیوتیک برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ در آب مرغ‌های معمولی، ریخته می‌شود. تمام شرکت‌هایی که این آنتی‌بیوتیک‌ها را تهیه می‌کنند، روی بسته‌بندی داروهای خود می‌نویسند مدت زمان منع مصرف گوشت مرغ بعد از مصرف آن آنتی‌بیوتیک خاص، چقدر است…

تقریبا بین 5 تا 14 روز بعد از مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها، عمل ذبح مرغ‌ها و مصرف گوشت آنها نباید در دستور کار مرغداری‌ها قرار داشته باشد.

نظارت بر این کار، برعهده مسئولان دامپزشکی و خود مرغداری‌هاست. متاسفانه در برخی از مرغداری‌های ایران، این نظارت‌ها انجام نمی‌شود و مرغدار هم تا روزها و ساعت‌های آخر به مرغ‌ها، آنتی‌بیوتیک می‌دهد. 

https://www.alamto.com/wp-content/uploads/2014/05/Chicken-liver-238x166.jpg 238w" sizes="(max-width: 269px) 100vw, 269px" style=" vertical-align: baseline; font-size: 15px; font-family: iranyekan;">

البته گوشت مرغ، کمتر تحت‌تاثیر این دارو (آنتی‌بیوتیك‌ها) قرار می‌گیرد و بیشتر آنتی‌بیوتیک‌ها در جگر و کلیه‌های مرغ تجمع پیدا می‌کنند. با این حساب، اگر از نحوه پرورش مرغ آگاهی ندارید، نباید جگر آن را مصرف كنید تا سلامتتان با خوردن جگر مرغ سرشار از آنتی‌بیوتیک به‌خطر نیفتد.

از طرف دیگر، تحقیقات انجام‌شده در دانشکده دامپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران هم نشان می‌دهد معمولا بد بودن شرایط جوی، پایین بودن آگاهی مرغدارها و تراکم فراوان مرغداری‌ها در برخی مناطق کشور، باعث افزایش مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها می‌شود. متاسفانه گاهی برخی آنتی‌بیوتیک‌های ممنوع هم در این مرغداری‌ها استفاده می‌‌شوند.

به همین دلیل بهتر است مرغ‌های بسته‌بندی زیرنظر سازمان دامپزشکی را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید و گوشت مرغ را پیش از مصرف کاملا بپزید.

فرایند پختن، می‌تواند تاحد زیادی باعث از بین رفتن برخی از این آنتی‌بیوتیک‌ها شود. نوشیدن آبمیوه‌های تازه، سالم و طبیعی مانند آب مرکبات با غذاهای گوشتی، هم باعث افزایش جذب آهن این موادغذایی در بدن می‌شود و هم ارزش تغذیه‌ای وعده غذایی را بالاتر می‌برد.

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
جگر و سنگدان مرغ ضرر داره اصلا خوردنش خوب نیست  اونم بخاطر پرورش غلط و هورمونایی که به مرغ میز ...

عزیزم کی میگه به مرغ هورمون میزنن؟؟؟مگه هورمون ارزونه که بخوان هورمون بزنن.به مرغاذرت وسویامیدن واسه همین اینقدربزرگ میشن.بعدسنگندون عالیه پدرشوهرمن کلیه هاش سنگ سازه دکتربهش گفته همیشه سنگدون بخوره خیلی عالیه

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
عزیزم کی میگه به مرغ هورمون میزنن؟؟؟مگه هورمون ارزونه که بخوان هورمون بزنن.به مرغاذرت وسویامیدن واسه ...

اییی بابا مث اینکه شما تو ایر ان نیستی 

شایدم روششون تازگیا عوض شده

آخه با ذرت بیست روزه بالغ میشن؟؟؟؟!!

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
2706